1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Red LED Of Dead" - XboX 360 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TeX, Lipiec 24, 2010.

1. TeX

TeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj zauważyłem pierwsze filmy na YouTube na których pokazany jest bład znany nam z grubszego brata tej konsoi :p.

A więc RROD a raczej RLOD - "Red LED Of Dead" przykra wiadomość dla użytkowników nowego iks'a :(. Filmy niekoniecznie muszą być prawdziwe ale moim zdaniem kto tam by się bawił w ich podrabianie.

YouTube - Xbox 360 Slim Red Light of Death E-82 Error
    YouTube - Epic Fail: 360 Slim & The RLOD
    YouTube - The New XBOX 360 Slim = Epic Fail
    YouTube - New Xbox 360 250GB Slim RED RING (DOT) OF DEATH!! E64 Error Messege

Napisałem do w dziale dla świeżaków gdyż do Aktualności nie mam dostępu ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znowu przeżywanie. Wiesz że jak poluzujesz wtyczkę podczas pracy konsoli to nawiedzi Cię RLOD / RROD? Po co podrabiać jak wystarczy ruszyć kablem?

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ***** ja *******e już nie mogę...
    Masz ***** swój YLOD.
    Kroniki uszkodzonych PLAYSTATION3 - PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko! - strona 45
    45 STRON HISTORII O TWOJEJ ULUBIONEJ KONSOLI KTÓRA SIĘ ZJEBAŁA!
    Masz nawet filmik żeby się jeszcze bardziej podjarać
    YouTube - THE YLOD!
    Do tego przerobiłeś swoją więc nie miej żalów do M$ nie jestem fanboyem, ale umiem docenić pracę innych.
    Modzi proszę o warna za kulturę dla siebie bo nie wytrzymie z takimi ludźmi.
    Nie dość że przerobi to jeszcze żal padła konsola. Po pierwsze wgrałeś homebrew co mogło negatywnie wpłynąć na pracę konsoli. Po drugie jTAG to bardzo zaawansowana edycja przez co także możesz naruszyć mechanikę konsoli. Idź z tąd sprzedaj X'a i menstruuj się DualShock'iem do końca życie z myślą że Xbox to gówno. Bo nigdy go nie doceniłeś bo przerobiłeś. Kupiłeś po to żeby piracic bo PS3 się nie da. I tak by ci było szkoda płyt bo od czego masz JTAG?

5. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kosz

Wczytywanie...

Poleć forum