Red Read Redemption-czy trzeba znać angielski

fanXboxa360

Użytkownik
Użytkownik
hmmm pograłem w tą grę dzisiaj 3 godziny i muszę powiedzieć że chociaż nie rozumiem co oni gadają(rozumiem pojedyncze słowa lub czasami jakieś zdanie)to te misie naprawdę wciągają , może to dlatego że bardzo lubię takie sandboxy. Powinienem lepiej znać angielski ale przy takiej grze jaką jest RDR powinny być napisy po polsku.Zgodzę się że polski dubling popsuł by klimat ale napisy juz nie.


Możecie teraz pisać że powinienem uczyć się języka a nie na forum siedzieć ale mam rację z tym że przy takich grach RDR , GTA IV powinny być napisy PL.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
ja uczyłem się rosyjskiego od 3kl sz.podstawowej i jakoś nie widzę związku ze sprawą. przecież mając 10-12 lat można szlifować kilka języków. w moim przypadku lepiej mi szło z rosyjskiego niż z angolem - ale do RdR mój poziom angielskiego jest na tyle wystarczający że ogarniałem fabułę chociaż przyznam się szczerze, że tytułu nie ukończyłem
Bo nie wiedziałem do jakiego zakresu wiekowego go zaliczyć.

Np. Ja uczyłem się tylko Niemieckiego i Angielskiego. Tam krzaczkowatego języka (Chiński czy Japoński) z karate nie liczę bo to tylko umiałem liczyć do 10 i parę podstawowych słówek ;)

A np. moi rodzice pochodzą z tych czasów gdzie nie uczono niemca czy angla. U nich tylko Ruski.. Więc moja matka i ojciec mają ogromny problem z angielskim.. Lecz z niemieckim już nie, ale to związane z tym skąd pochodzę..
 

Davizo

Banned
ale do GTA jest spolszczenie :) ale jak nie masz przeróbki to musisz na eng jechać.
No niestety angielski trzeba znac podobnie w przypadku GTA duzo dialogów,ze tez nikt nie chcial zrobic spolszczenia jak w GTA 4 a szkoda.
 

patorex

Świeżak
Świeżak
Nie jestem słaby z angielskiego, ale gram w gry takie jak Just cause 2, Gta4, RDR itd. nic nie rozumiąc o co chodzi ale gram i mi nic to nie robi ;p
 

Do góry Bottom