1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Redeem code.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pontonss, Listopad 12, 2011.

1. pontonss

pontonss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jeśli mam przerobioną konsole to żeby grać online potrzebuje jakiegoś klucza czy coś, czy można kupić ewentualnie sam klucz i grać na kopi czy muszę kupić oryginalną grę?

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    tylko muisz wykupic subskrycje gold jaka cie interesuje i mozesz grac z kopia gry

4. pontonss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Subskrycję gold konta xbolive czy subskrycję w grze?

5. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak nie podłączałeś nigdy do netu konsoli to masz miesiąc za darmo na trzech nowych kontach (w sumie 3 mc-e)
    a jeśli podłączałeś no to chyba powinieneś już wiedzieć co masz kupić
    w ogóle nie ma na xboxie czegoś takiego jak "klucz gry" - a to powinieneś wiedzieć jeśli w ogóle masz konsolę

6. piotrex007

piotrex007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieliczka
    Koledzy nie wiedzieli chyba o co Ci chodzi, bo mi się wydaję, że chodzi Ci o online pass, który jest w nowych grach, w których ważne jest multi, czyli BF3, Fifa 12, CoD: MW3 itp. Musisz mieć konto gold, jak również kupić online pass. Czyli subskrypcja gold konta i subskrypcja w grze (jak to nazwałeś) musisz mieć :)

7. pontonss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie kolego o to mi chodzi o onlinepass/reedem code chciałem się właśnie dowiedzieć jak to działa bo w figh night champions pisali żeby ten kod wprowadzić celem dostania się na serwery. Już wszystko wiem dzięki koledzy, o jeszcze jedno mogę ten online pass kupić jakoś osobno bez kupowania oryginalnej gr?

8. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz go kupić na XBL Marketplace. Jak gra pyta cię o ten kod to musi być opcja "redeem code", czyli wymień kod i opcja zakupu dostępu online i to właśnie cię interesuje. Rozejrzyj się po menu, na pewno znajdziesz. Tylko będziesz do tego potrzebował karty kredytowej albo konta paypal.

Wczytywanie...

Poleć forum