1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reflash do stanu pierwotnego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Panzer, Styczeń 31, 2010.

1. Panzer

Panzer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Cześć,

Noob ze mnie straszliwy i nie znalzałem w opcji szukaj odpowiedzi na moje pytanie, choć podejrzewam, że jest tam na sto procent. Zrugajcie mnie ostro, jeśli trzeba, ale przy okazji pomóżcie ;]

Sprawa jest taka. Mam X360 Arcade z Ixtreme 1.4, który nigdy nie był online. Grałem sobie na nim dosyć często, w tym update'owałem dashboard ze ściagniętą wersją Episodes from Liberty City. Teraz chce znaleźć sobie jakiegoś speca, który sflas***e mi napęd do stanu pierwotnego, bo chciałbym zarejestrować się na XBL (i grać na samych oryginałach, co za tym idzie). Pytanie mam tylko takie, czy jest w tym jakikolwiek sens? Czy update z płyty offline mógł oflagować mojego IKSA? Czy też usunąć Ixtreme i grać spokojnie na Live?

Dzięki za pomoc i cierpliwość!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie znaleziono w nandzie sladow takich inforacji wiec po zmianie na oryginalne fw powinno byc ok.

Wczytywanie...

Poleć forum