1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reflash nand RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arison, Listopad 15, 2011.

1. arison

arison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest jakis sposób reflashu nand w xell reloaded z pendrive? Wgralem obraz ze zmienionym kv (console id) bo wczesniej wprowadzilem nie ze swojej konsoli i teraz po flashu pad nie synchronizuje się z konsolą i nie moge nic zrobić w freestyle dash. Czytalem że xell reloaded nie obsługuje flashu nand z pendrive. Co mogę zrobić oprocz podłączania spi flashera do mobo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak sie zalacza,zmienic rf. Bo to nie jest wina nandu

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. arison

arison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko przed flashem wszystko działało. Zmieniłem tylko console id w obrazie. Moduł rf pewnie jest sprawny. Jednak o tym przekonam się jak zmienię nand (mam kopie tego przed zmiana). Pytanie czy da się wgrać nand bez lutowania spi do mobo w tej sytuacji?

W xell można było wgrać nand z pendrive, a słyszałem że w xell reloaded nie można i mi też się to nie udało. Jakiś inny sposób?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

5. arison

arison Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało mi się przywrócić kopię nand za pomocą rawflash. Pady działają. Teraz jakoś muszę wygenerować obraz z dobrym console id.

Wczytywanie...

Poleć forum