1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reflash napędu.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Bigggi, Marzec 13, 2010.

1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, chciałbym sie dowiedziec jak krok po kroku zupdateowac flash w napedzie obecnie mam ixtreme 1.51 i nudzi mnie juz ciagle przerabianie obrazów itp. Dlatego chciałbym sie dowiedziec jak to dokladnie zrobic. Takie jeszcze małe pytanko czy gry przerobiona z wave 5 na wave 3 beda dzialac na nowszym firmware ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

gry spaczowane do wave 3 beda chodzic na ixtreme 1.61 NS.
    Co do flashu,to jezeli nie masz w tym praktyki (nigdy tego nie robiles)
    to lepiej sobie odpuść i daj to zrobic komus kto wie co i jak.

4. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Racja nigdy tego nie robiłem, ale o ile sie orientuje to REFLASH jest latwiejszy od FLASHA ?

5. livingfear

livingfear Guest

No nie wiem dokładnie,Ale miałem wgrywany ixtreme jakis czas temu z 1.41 do 1.6
    i nie jest to prosta sprawa,trzeba rozebrać cała obudowę z konsoli aby dostac sie do napedu.
    Sama rozbiorka nie jest taka prosta,a potem jeszcze trzeba naped podpiac do PC i odpowiedni wgrać ixtreme,potem tylko złożyć konsolę:)
    Ja widzialem to na wlasne oczy jak ktos to robił przy mnie i szczerze Ci powiem ,że nie podjął bym, się tego.
    Jaki masz napęd (firma)?

6. livingfear

livingfear Guest

7. sloma

sloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zalezy od napedu ktory posiadasz, jezeli jest to np benq sprawa jest prosta i powinienes sobie poradzic znajdz tylko dobry opis

Wczytywanie...

Poleć forum