Regeneracja/Naprawa gier Częstochowa

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
WITAM



Nasza firma zajmuje się profesjonalną naprawą porysowanych płyt CD DVD Blu-Rey. Pracujemy na najnowocześniejszej maszynie Dual Disc II. Maszyna działa w technologi Optoclear czyli nie polega na ścieraniu warstwy poliwęglanowej tylko na podgrzewaniu jej i przywracaniu do poprzedniego kształtu. Wszelkie informacje o naszej działalności znajdziecie na Regeneracja, czyszczenie, naprawa i renowacja płyt CD i DVD.



UWAGA DAJEMY GWARANCJĘ NA 6 MIESIĘCY NA NASZĄ USŁUGĘ !!!!!

Zapraszamy również na nasz FAN PAGE na FACEBOKU: https://www.facebook.com/klinikanosnika


Dla osób lubiących naszą firmę na FB przewidujemy 10% rabatu. (Aby otrzymać rabat należy w formularzu zamówieniowym podać hasło "Lubię to" oraz podać swoje imię i nazwisko konta na FB w celu weryfikacji.)
 

wiesman

Użytkownik
Użytkownik
Jaki koszt naprawy cd ? I serio pytam może głupie pytanie . Pękniętą płytę tez da radę ? Bo mam dwie złamane

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
Witam koszt płyty CD, DVD, czy BR jest w naszej firmie jeden. 10 zł poniżej 10 płyt powyżej zaczynamy negocjować. Jeśli płyta pęknięta jest od środka i nie dosięgło to pęknięcie warstwy zapisywanej wtedy posiadamy specjalne metalowe naklejki zapobiegające dalszemu pękaniu i w konsekwencji zniszczenia płyty. Jeśli warstwa zapisywana jest uszkodzona wtedy nie da się naprawić takiego krążka.

Wszystkie informacje odnośnie regeneracji znajdują się na naszej stronie internetowej.


Pozdrawiam.
 

wiesman

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki ale chyba nie pomożecie


wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
W tym wypadku chyba tylko siła wyższa mogłaby pomóc. :)
 

wiesman

Użytkownik
Użytkownik
Tak to jest jak każe sie 5 letniej siostrze przynieść płytę

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4
 
Super glue lub kropelką posklejaj:)
 

wiesman

Użytkownik
Użytkownik
To nie bedzie mi czytać płyty wtedy :p ale spróbować zawsze można

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4
 
Na serio nie klej tego bo płyta ci się rozpadnie w napędzie i uszkodzisz napęd.
 

wiesman

Użytkownik
Użytkownik
Wiem :p nawet bym nie próbował

wysłane z mojego xboxa za pomocą taptalk 4
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
up!!!!
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
up...
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
up!!!
 

Klinikanosnika.pl

Świeżak
Świeżak
góra!
 

Do góry Bottom