1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regeneracja płyt Tarnów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fixer5, Styczeń 9, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Xbox porysował mi płyte z grą nie da jej się zainstalowac na dysku ale gar sie włącza z tym ze nie działa cała jej zawartość jest szansa uratownia jej czytałem ze można ja zregenerować i czy ktoś wie gdzie można takiego zrobic w Tarnowie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Musisz pochodzić i popytać po sklepach i serwisach komputerowych. Jeśli Ci się nie uda, to sprawdź w internecie słowo kluczowe "regeneracja płyt *miasto*" i powinno Ci coś znaleść. Ja znalazłem GAM3BOX - sklep internetowy Tarnów.

Pomogłem ?

4. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    dzieki jutro tam pojde i napisze czy sie udalo czy nie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum