1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

regeneracja płyt

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jazin, Grudzień 1, 2008.

1. jazin

jazin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam chciałbym odać płytę do regeneracji od xbox 360 i mam pytanie czy te firma regeneracyjna jest dobra http://www.amer.pl/czyszczeniedvd/ z góry przepraszam ,jeżeli ten temat się pojawił i zaśmiecam forum oraz dzięnkuje za odpowiedż

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Bardzo dobra! Swego czasu regenerowałem kilka płytek w Amerze.

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Również polecam tą firmę. Oddałem tam mojego PGR 4 i wrócił jak nowy ( a był w nieciekawym stanie) Tylko koszt 40zł z przesyłką. No ale skoro to oryginał to się opłaca.

5. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Ja za regenerację gry i przesyłkę płaciłem w sumie 15zł z groszami. Przez allegro załatwiałem z nimi sprawy.

6. gameboy

gameboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dopisuję się do pochwał z tym, że teraz Amer nie zajmuje się już tym, tylko Haynet, ale stronka jest chyba ta sama (www.czyszczeniedvd.pl). Już korzystałem i z czystym sumieniem stwierdzam, że godnie zastępuje poprzednika.

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Czy ty jesteś nie poważny?? Ten temat był rok temu na topie a ty go odkopujesz i nawet nie patrzysz że ta firma nie regeneruje już płyt!

8. gameboy

gameboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie tutaj szukałem tych info, znalazłem wpisy innych o Amerze i skontaktowałem się z nimi. Powiedzieli mi, że teraz inna firma się tym zajmuje i ma ich (tę samą) stronę internetową - już zresztą skorzystałem, więc mylisz się - zajmuje się (w sensie, że ten Haynet, ale tak właśnie napisałem wcześniej)! A co do daty, rzeczywiście nie zauważyłem, sory... ale to chyba nie powód, żeby tak do mnie pisać...

Wczytywanie...

Poleć forum