regeneracja płyt

jazin

Użytkownik
Użytkownik
witam chciałbym odać płytę do regeneracji od xbox 360 i mam pytanie czy te firma regeneracyjna jest dobra http://www.amer.pl/czyszczeniedvd/ z góry przepraszam ,jeżeli ten temat się pojawił i zaśmiecam forum oraz dzięnkuje za odpowiedż
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra! Swego czasu regenerowałem kilka płytek w Amerze.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Również polecam tą firmę. Oddałem tam mojego PGR 4 i wrócił jak nowy ( a był w nieciekawym stanie) Tylko koszt 40zł z przesyłką. No ale skoro to oryginał to się opłaca.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Ja za regenerację gry i przesyłkę płaciłem w sumie 15zł z groszami. Przez allegro załatwiałem z nimi sprawy.
 

gameboy

Świeżak
Świeżak
dopisuję się do pochwał z tym, że teraz Amer nie zajmuje się już tym, tylko Haynet, ale stronka jest chyba ta sama (www.czyszczeniedvd.pl). Już korzystałem i z czystym sumieniem stwierdzam, że godnie zastępuje poprzednika.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
dopisuję się do pochwał z tym, że teraz Amer nie zajmuje się już tym, tylko Haynet, ale stronka jest chyba ta sama (www.czyszczeniedvd.pl). Już korzystałem i z czystym sumieniem stwierdzam, że godnie zastępuje poprzednika.
Czy ty jesteś nie poważny?? Ten temat był rok temu na topie a ty go odkopujesz i nawet nie patrzysz że ta firma nie regeneruje już płyt!
 

gameboy

Świeżak
Świeżak
Czy ty jesteś nie poważny?? Ten temat był rok temu na topie a ty go odkopujesz i nawet nie patrzysz że ta firma nie regeneruje już płyt!
no właśnie tutaj szukałem tych info, znalazłem wpisy innych o Amerze i skontaktowałem się z nimi. Powiedzieli mi, że teraz inna firma się tym zajmuje i ma ich (tę samą) stronę internetową - już zresztą skorzystałem, więc mylisz się - zajmuje się (w sensie, że ten Haynet, ale tak właśnie napisałem wcześniej)! A co do daty, rzeczywiście nie zauważyłem, sory... ale to chyba nie powód, żeby tak do mnie pisać...
 

Do góry Bottom