1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regeneracja płyt

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Vittek_V8, Grudzień 23, 2008.

1. Vittek_V8

Vittek_V8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox porysował mi płyte z GTA 4 (jasny okrąg 1cm od krawedzi zewnętrznej). Teraz gra sie zacina na amen przy starcie. Czy jak oddam do regeneracji np. do Amer-a to bedzie chodziła tak jak przed porysowaniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak regeneracja przebiegnie pomyślnie to czemu nie. Powinno być ok.

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czasem się udaje zrobić tak by płyta działała idealnie, 100% że się uda ci nikt nie da, ale na pewno warto spróbować. Jednak w Xboxie wystarczy czasem mała, głębsza ryska i to daje zamrożenie obrazu

5. Vittek_V8

Vittek_V8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nadzieje, że sie uda :) Sporo kasy wydałem, a za wiele sobie nie pograłem:(

6. HollyBloody

HollyBloody Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Mam podobny problem. Niedawno, będąc u kolegi, graliśmy w FIFE 09. PRzypadkowo telewizor spadł na konsole. Płyta była moja. Niestety mam półkoliste zarysowanie na płycie. Czy Waszym zdaniem, regeneracja pomoże?

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    TO samo co w 1 poście, pomoże na 99%

8. Brabus535

Brabus535 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    To co Wy żeście tam wyprawiali że wam telewizor spadł na konsole :D ? Różne cuda słysząłem ale takiego wyniku w fifie to jeszcze nie hehe

9. elkozuczi

elkozuczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jakis czas temu oddalem plyte do regeneracji (rysy powstaly przy przenoszeniu konsoli w trakcie dzialania) gra dziala jak nowa. Firma EXE we wroclawiu sie tym zajmuje. Ja ich znalazlem na allegro. 10 zl kosztowala ta przyjemnosc

10. L3fy

L3fy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Ja ostatnio u kolegi grałem w Fife Street 3 i nie chcący uderzył kolanem w konsole, a ta zaczęła się kołysać. Natychmiast wyskoczył błąd "Proszę przetrzeć płytę szmatką" czy coś takiego. Wyjął płytę i była rysa dookoła pierścienia w odległości 1cm równiutka jak nie wiem co. I się chłopak załamał. :D Muszę mu powiedzieć o tym, to może znów będzie miał uśmiech na twarzy. :pP

11. gameboy

gameboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    te konsole są pechowe, już tyle opowieści słyszałem na temat spadających przedmiotów, nadeptywania na nie, rzucania nimi itd. itp. zawsze z uwagą, że to "niechcący" :DD i rzeczywiście zawsze kończy się kółkiem wyrytym na płytce... (w serwisie rzeczywiście to usuwają).

Wczytywanie...

Poleć forum