1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regeneracja plyt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pasiq, Sierpień 4, 2010.

1. Pasiq

Pasiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,czy istnieje jeszcze jakas dobra firma,ktora bez problemu zregenerowalaby mi jedna z gier na X360? Moze korzystal ktos z takiej uslugi u jakiegos z allegrowiczow i jest zadowolony? Jesli tak,to prosilbym o jakis link. Z gory dzieki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja jakieś 2dni temu próbowałem zregenerować rysę po tym jak kolega poruszył Xbox'em i poszedłem do pewnego serwisu konsolowego. Ściągneli 15zł, a płyta nadal nie działała, cała się lepiła i nośnik był czymś wybrudzony, więc jeśli masz taką rysę to nie polecam.

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może ta firma będzie dobra. Podobno naprawili już 35 000 płyt.

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja dałem kumplowi 3 płyty a on przy okazji dał je do takiego sklepu Electronic Arts i wszytkie gry śmigają oczywiście za każdą jedną grę musiałem bulić 15zł

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja naprawiałem w serwisie w Warszawie Halo 3 w Świecie Gier. Działa bez zarzutu. A mój brat niedawno regenerował PES'a 2010 w Electronic Dreams i wszystko jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum