1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regeneracja płyty - czy się opłaca

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Warmin, Maj 2, 2010.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Cześć, mam pytanie, mianowicie posiadam COD'a 3. I niestety Xbox ją odczytuje (Multi wchodzi) ale już przy singlu pisze, że płyta jest brudna.

Płyta ma tylko jedną ryskę. W sumie to widziałem gorsze płyty i nawet dały się zgrać na dysk.

A tutaj nic! Napewno nie jest to wina mojego napędu bo u kolegi też nie czyta singla.

Czy opłaca się ją zregenerować? Jakie są szanse, że znów będzie działać?

Wydaje mi się, że koleś, który ją sprzedał ruszył konsolą podczas odczytu i ją porysowało

2. Lotnik421 Xbox One

3. paziulek

paziulek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FreeBOOT 0.031
    Sluchaj... probowales domowego sposobu? znajdz jakis "łach", najlepiej bawelniany, zacznij trzeć w około tej twojej "ryski" od wewnątrz do zewnątrz płyty, dosyc silnie, nie poparz się tylko :-] - poćwicz może na jakimś innym DVD, np na "2012".
    90% "rysek" schodzi, napewno gorzej nie jest... jedynie czasem trzeba tak przejechac cala plyte... nie zawsze co "widac" powoduje read errorz... powodzenia i pozdrowienia!

4. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    Regeneracja płyty z jedną ryską? Możesz spróbowac, ale "regeneracja" jest wtedy, gdy płytka jest nieźle porysowana. Domowymi sposobami możesz spróbowac, ale najpierw pocwicz na innych płytach, bo sobie COD'a zniszczysz i jeszcze bardziej porysujesz.
    Ja bym dał do regenracji, 10-15 zł i płytka jak nowa. Moją właśnie dzisiaj oddałem.
    pozdrawiam

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Oddaj do regeneracji ja dawałem swojego NFS SHIFT-a (też miał jedną rysę i instalował się do 6% i klapa) i po regeneracji wszystko chodziło jak trzeba i kosztowało mnie to z przesyłkami 18 zł :)

6. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Ja usuwałem rysę pastą do zębów z CoD bo się nie instalowała na dysk przy 23% i pomogło z rysy ani śladu nie zostało.
    Pierw spróbuj na jakkolwiek innej płycie ja tak zrobiłem i szmatkę jakąś delikatną by sama płyty nie rysowała pasta do zębów naprawdę pomaga :)

7. hellohello

hellohello Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Shiojiri
    Tak jak koledzy wyżej piszą : albo pasta do zębów , albo oddaj do regeneracji , koszt to od 8 zł wzwyż .

8. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak jak koledzy pisza o pascie do zebow - ale jak powiedzenie brzmi - "wiedza ze gdzies dzwoni - anie nie w jakim kosciele"

chodzi o to bys uzyl pasty do zebow - ale takiej BEZ MIKRO GRANULEK!!!!!!!

9. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    znalazłem jakiś poradnik do czyszczenia płyt, próbowałem z pastą - nic nie dało - we wtorek wyślę do Wrocka do regeneracji :)

10. oliee0

oliee0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja miałem raz GRAW 2 tak trochę porysowane i ojciec mi wypolerował i jest jak nowa, a wciąż nie działa, więc czasem to nie wina tych rys tylko stałem uszkodzenie.
    Jak by co mój ojciec regeneruje płyty za 5 zł.

11. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    A czy jak płyta jest cholernie zarysowana i zainstaluje tą zarysowaną gre na dysku to to może bardziej sie ciąć czy nie?

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    jak się zainstaluje to nie powinna się ciąć :)

13. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    No a gtaiv mi sie tnie, i nie wiem czy przez to ze jest zarysowana to konsola nie odczytała źle danych przy instalacji i czy przez to sie tnie

14. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TomalasPL: jeżeli się zainstaluje, nie będzie się ciąć, gdyż z płyty napęd będzie korzystał tylko na początku i nawet więcej - będzie chodzić lepiej niż z samej płyty.

15. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    A to spoko, myslałem że to odczyta dane źle i przez to sie tnie.

Wczytywanie...

Poleć forum