1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regenerowane gry w sklepie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Prz3mo, Sierpień 8, 2010.

1. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Znalazłem ostatnio sklep blackgames.pl i w ich ofercie są płyty regenerowane, czyli jak jest tam dopisane płyty szlifowane a reszta wymieniana ( jeżeli wadliwa)
    Mam pytanie czy taka płyta jest bardziej podatna na uszkodzenia ( w końcu jakoś zmniejsza sie jej grubość?
    No i może ktoś kupował lub wie czy w zestawie z taką grą będzie dodatkowa zawartość która powinna być?
    Konkretnie chodzi mi o kod VIP do BF BC 2 za 99zł
    Battlefield: Bad Company 2 [PL] RE* (X-360) - [Electronic Arts Inc.] -

2. Lotnik421 Xbox One

3. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co prawda płyta jest wtedy trochę cieńsza jednak w napędzie na pewno się nie złamie i jeżeli będziesz o nią dbał to długoooo Ci wytrzyma.
    Mój kumpel kupił w sklepie regenerowane Fable 2 , w zestawie miał wszystko to co powinno się znajdować także wydaje mi się że kod VIP też będzie.

4. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też znalazłem ten sklep w internecie, gdy szukałem Dark Messiah of M&M. Nie kupowałem, bo sklep wydawał mi się jakiś podejrzany.

Reszta czyli co? Podmieniają pudełko?

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wymiana pudełka, instrukcji lub reszty. Nie wiem jak konkretnie to robią ale pewnie na własną rękę ( własne drukowanie i zamawiane pudełka od Amary )
    Osobiście nie wiem czy kupować czy nie.

Ktoś w tym sklepie kupował coś ( i może akurat jakąś gre RE*)??

Wczytywanie...

Poleć forum