1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regenracja płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toxic1, Styczeń 7, 2012.

1. toxic1

toxic1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy da radę zregenerować płytę która była w napedzie podczas podnoszenia konsoli? Płyta ładuje się do połowy i wywala bład , da się ją może zregenerować , na moje oko nie widać tam żadnej różnicy , nie jest wykrzywiona ani nic , tylko jest lekko tak jakby "wyszczerbiona" na krawedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. fafal121

fafal121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nic z nią nie zrobisz.

4. poros18

poros18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    To moze pokaz fotke... Są na allegro aukcje pod tytulem "regeneracja plyt", lecz slyszalem ze to nic nie daje przy wiekszych zniszczeniach.

6. Domol

Domol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. :D
    Jesli moge sie wtrącić...
    To mi sie to samo stało z left 4 dead 2 i płyta sobie lezała przez około rok, i w koncu po swietach postanowiłem kupic sobie tą sama gre jeszcze raz. Zainstalowałem gre z nowej płyty na dysku, a gre moge odpalać ze starej porysowanej płyty.
    Więc jeszcze sprawa nie jest "przegrana".

Myślę że pomogłem. : )

7. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Taką płyte to tylko wymienić możesz u producenta

8. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Można też wypożyczyć tą gre i spróbować tak jak kolega powiedział : nagrać na dysk wypożyczoną i sprawdzić czy da się odpalać z swojej płyty. Koszt wydaje mi się tańszy niż kupno tej samej gry drugi raz.

Regeneracji można dokonać tylko z płytą która jest porysowana w mniejszym lub większym stopniu.

9. PSW

PSW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Jeżeli jest tylko porysowana to na pewno sama regeneracja pomoże . sam miałem tego typu uszkodzenie i wysłałem firmie którą znalazłem w googlach.( w googlach w pisałem regeneracja płyt). Wysłałem do nich całą swoją kolekcje z 50 szt. za płaciłem 200 zł za całość. i płyty teraz mam jak nówki, nie które się wcześniej zacinały lub w ogóle nie działały teraz chodzą nawet mój ulubiony tekken działają jak w dniu zakupu. Jak by ktoś chciał z korzystać to wrzucam linka http://cdblink.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=29

Wczytywanie...

Poleć forum