Reggie sądzi, że New Super Mario Bros. Wii sprzedałoby się lepiej od Modern Warfare 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik


Wii to bardzo popularna platforma, a gry Nintendo sprzedają się świetnie. Czasami jednak szefowie tej firmy mają dość niefortunne wypowiedzi. No bo jak inaczej potraktować stwierdzenie, że New Super Mario Bros. Wii sprzedałoby się lepiej od Modern Warfare 2, gdyby te tytuły miały równe szanse?


W materiale przygotowanym przez GT TV możemy usłyszeć:
Modern Warfare 2 wychodzi na dwie platformy [Reggie zapomina tu o PC - przyp pg]. Na jednej platformie... oczywiście [że NSMB Wii sprzedało by się lepiej]. W to wierzę. [...] Musisz dać mi cały okres świąteczny, więc poczekajmy na styczniowe wyniki NPD... te tytuły będą blisko siebie.

Mocne słowa, nie powiem. Jednak jakoś w nie nie wierzę. Serio.

Ludzie, którzy kupują i kochają gry Nintendo mają Wii. Ludzie, którzy preferują tytuły takie jak MW2 grają na PS3 i 360. Zapewne, gdyby MW2 wyszło tylko na Wii NSMB Wii sprzedałoby się lepiej, jednak w każdym innym przypadku jakoś nie widzę możliwości, by tytułowi Nintendo poszło lepiej.

Co wy na to?

[via Dtoid]

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7233069,Reggie_sadzi__ze_New_Super_Mario_Bros__Wii_sprzedaloby.html
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
ja tam bym pograł w to mario, kupił niekoniecznie :p
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Od kiedy to gry na Wii sprzedają się "świetnie". Z tego co pamiętam to jakiś czas temu były wzmianki o tym że producenci są źli na kiepski popyt ich gier na platformę Nintendo.
Ale mniejsza, jeżeli faktycznie gry sprzedają się świetnie, to możliwe jest ze Mario przebije sprzedaż ilościową MW2. W końcu sprzedanych Wii jest więcej niż wszystkich PS3 i XBOXów razem wziętych.
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
ja bym tez pograł w remake klasyki na pegasusie. Pamiętam, że jak miałem ps2 to miałem mario z konsoli super nintendo, to się też pykało :]
 

jason.

Użytkownik
Użytkownik
Ja również zagrałbym w takie odnowione mario na konsoli :)
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
to chyba jego fantazje
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Dajcie już spokój Mariowi. On już dawno przeszedł na emeryturę. Tak, ten stary hydraulik był spoko ale na pegazusie. Te wszystkie nowe wersje nie są nawet w połowie tak fajne jak ta stara, prosta i zwyczajna wersja. Trzeba iść do przodu nie do tyłu.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Wyjdzie kiedyś jakieś mario na xbox 360?
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Wątpie, po co wspierać konkurencję.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
szkoda kasy na odgrzewany kotlet zwany mario
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
ja osobiscie bardzo lubie serie mario i nawalam ostro w rozne wersje, ale niesadze by sie lepiej sprzedawala. chociaz z drugiej strony byla to chybajedna z lepszyc gier na E3 z tego co kojarze (niec mnie ktos poprawi jak sie myle)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom