1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reggie sądzi, że New Super Mario Bros. Wii sprzedałoby się lepiej od Modern Warfare 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wii to bardzo popularna platforma, a gry Nintendo sprzedają się świetnie. Czasami jednak szefowie tej firmy mają dość niefortunne wypowiedzi. No bo jak inaczej potraktować stwierdzenie, że New Super Mario Bros. Wii sprzedałoby się lepiej od Modern Warfare 2, gdyby te tytuły miały równe szanse?

W materiale przygotowanym przez GT TV możemy usłyszeć:
    Modern Warfare 2 wychodzi na dwie platformy [Reggie zapomina tu o PC - przyp pg]. Na jednej platformie... oczywiście [że NSMB Wii sprzedało by się lepiej]. W to wierzę. [...] Musisz dać mi cały okres świąteczny, więc poczekajmy na styczniowe wyniki NPD... te tytuły będą blisko siebie.

Mocne słowa, nie powiem. Jednak jakoś w nie nie wierzę. Serio.

Ludzie, którzy kupują i kochają gry Nintendo mają Wii. Ludzie, którzy preferują tytuły takie jak MW2 grają na PS3 i 360. Zapewne, gdyby MW2 wyszło tylko na Wii NSMB Wii sprzedałoby się lepiej, jednak w każdym innym przypadku jakoś nie widzę możliwości, by tytułowi Nintendo poszło lepiej.

Co wy na to?

[via Dtoid]

http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...ze_New_Super_Mario_Bros__Wii_sprzedaloby.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    ja tam bym pograł w to mario, kupił niekoniecznie :p

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Od kiedy to gry na Wii sprzedają się "świetnie". Z tego co pamiętam to jakiś czas temu były wzmianki o tym że producenci są źli na kiepski popyt ich gier na platformę Nintendo.
    Ale mniejsza, jeżeli faktycznie gry sprzedają się świetnie, to możliwe jest ze Mario przebije sprzedaż ilościową MW2. W końcu sprzedanych Wii jest więcej niż wszystkich PS3 i XBOXów razem wziętych.

5. bunker.lp

bunker.lp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    ja bym tez pograł w remake klasyki na pegasusie. Pamiętam, że jak miałem ps2 to miałem mario z konsoli super nintendo, to się też pykało :]

6. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja również zagrałbym w takie odnowione mario na konsoli :)

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
  8. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Dajcie już spokój Mariowi. On już dawno przeszedł na emeryturę. Tak, ten stary hydraulik był spoko ale na pegazusie. Te wszystkie nowe wersje nie są nawet w połowie tak fajne jak ta stara, prosta i zwyczajna wersja. Trzeba iść do przodu nie do tyłu.

9. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wyjdzie kiedyś jakieś mario na xbox 360?

10. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wątpie, po co wspierać konkurencję.

11. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    szkoda kasy na odgrzewany kotlet zwany mario

12. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja osobiscie bardzo lubie serie mario i nawalam ostro w rozne wersje, ale niesadze by sie lepiej sprzedawala. chociaz z drugiej strony byla to chybajedna z lepszyc gier na E3 z tego co kojarze (niec mnie ktos poprawi jak sie myle)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum