1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

region pilna pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez HeLLBoY!, Marzec 7, 2011.

1. HeLLBoY!

HeLLBoY! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wisbech UK
    Witam.
    mieszkam w wielkiej brytanii (mam konto na uk) czy da sie cos zrobic aby msp na pl chodzily na tym koncie ??
    Czy jezeli zmigruje konto na polskę beda gry dzialaly bez blokady regionalnej??
    np just cause 2 ma blokade regionalna jezeli w opcjach konsoli zmienie na region pl tez pisze ze zly region.( przy 99 procentach stają gry)
    Wiedz jest jakies wyjscie ?
    pozdrawia i licze na szybka odpowiedz

edit; jezeli zmigruje moje ekonto uk na pl to automatycznie zmieni mi sie region konsoli na pl ?? bo np w kupionym koncie na pl zmieniam w opcjach region itp na pl a i tak pisze na 99 ze nie mozna pobrac pliku

2. Lotnik421 Xbox One

3. dradon

dradon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja keidys mialem konto na uk i gry chodzily po polsku jak zmienialem region z uk na polske.musisz sie upewnic ze gry zawieraja polskie napisy/dubing

4. chudzielec

chudzielec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
    Witam.
    A czy jest gdzieś w sieci lista gier na X360, które są w polskiej wersji?

Wczytywanie...

Poleć forum