1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Region] Pytanie o różnice

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goalcha, Styczeń 20, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. goalcha

goalcha Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!
    Jestem tu nowy, xbox'a mam od miesiąca i mam pytanie odnośnie niego, a raczej Regionu.
    Przez miesiąc byłem na PL, aczkolwiek znalazłem licytacje na allegro z przedłużeniem konta Gold. Kupiłem i niestety to był zły pomysł, ponieważ trzeba było zmienić region.
    Więc jako laik tak też uczyniłem, zmieniłem na US, wprowadzam kod i dupa zbita, nie działa kod. Zgłosiłem reklamacje, kupiłem sobie poprzez xbox.com za 29zł/msc i teraz chciałbym zmienić region na PL.
    Wiem, że muszę czekać 3 miesiące, aczkolwiek nie da się tego szybciej zrobić?

Druga sprawa.
    Jakie są różnice pomiędzy PL a US ? Poza tym, że widzę w sklepie ceny w $ to większej różnicy chyba nie ma ?
    Ostatnio grałem w South Park : Kijek prawdy i pewne sceny były usunięte, ponieważ moja konsola była w PL (UE) i te sceny były zbyt drastyczne na UE.

Więc ostateczna sprawa. Czy jakieś korzyści niesie zmiana PL na US ? Raczej gier w sklepie XBOX'a nie zamierzam kupować, więc to że w sklepie jest za $ nie przeszkadza.

Mam nadzieje, że nie zamotałem zbyt bardzo :))

Pozdrawiam!
    PS. Wiem, że pytań o region było dużo, aczkolwiek nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi :)

Ostatnia edycja: Styczeń 20, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Szybciej się nie da. Trzeba było zmienić region na dole strony (język) i wbić kod a nie całkowity region konta.

Znikome różnice oprócz jakiś tam promocji na gry, reklamy itp.

4. goalcha

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Wyczytałem, że jest możliwość przeniesienia XBOX Live na inne konto.
    Tworzę inne konto, będzie w regionie PL, przeniosę LIVE i teraz pytanie.
    O save się nie obawiam, raczej dużo do stracenia nie ma poza drużyna FUT w fifie :)
    Ale jeżeli chodzi o gry, które zdążyłem z XBOX Live pobrać. One przepadną? Mam je na dysku zewnętrznym :)

Druga sprawa, żałuję, że tak późno zobaczyłem jak tanio na xbox.com jest LIVE.
    Jaki jest sens sprzedawania na allegro o podobnej, bądź wyższej cenie tego samego kodu ? :p

Ostatnia edycja: Styczeń 20, 2016
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No chyba nie...
    Subskrypcji nie da się przenieść na inne konto...

6. goalcha

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Źle doczytałem, to nie konto, a profil można przenieść z jednego konta microsoft do drugiego.
    Tutaj źródło:
    http://support.xbox.com/pl-PL/my-ac...witch-gamertag-to-different-microsoft-account

Dobra, więc dzięki za pomoc i za odpowiedzi :)
    Temat można zamknąć/usunąć :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum