1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regiony gier Problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maczo1120, Czerwiec 27, 2011.

1. maczo1120

maczo1120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam mam konsolę z USA. I znalazłem pewną stronę
    Region Free Xbox 360 Games - Wikia Gaming - Walkthroughs, games, guides, and more

I chciałbym kupować normalnie po polsku gry ale widzę że niektóre poprostu mi nie wejdą.
    Chciałem kupić Black Opsa ale kolega też ma konsolę z USA i po polsku nie działa mu a na tej stronie pisze że działa na wszystich konsolach więc może któś z was potwierdzić wiarygodność tej strony lub też podać inną gdzie będę mógł sprawdzać czy dana gra mi wejdzie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    musisz kupować gry Region Free
    p.s nie znam tej strony

4. maczo1120

maczo1120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Wiem że muszę kupować gry FR tylko pytanie jak mogę je rozpoznać? Piszę to gdzieś na opakowaniach?

5. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    maczo1120, z przodu opakowania w prawym górnym rogu pod 'XBOX 360 (XBOX LIVE)'.

Wczytywanie...

Poleć forum