1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regiony Gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lyskey9, Wrzesień 2, 2011.

1. lyskey9

lyskey9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów, mam takie oto trochę inne pytania niż inni w tym dziale, konsole xkarton360 posiadam już prawie 3lata więc zielony nie jestem. A więc ciekawi mnie wydanie gier, wiadomo jest PAL i NTSC a także REGION FREE. Wiadomo PAL to europejska, NTSC z ameryki, a gry RF działają na obu konsolach...
    dobra do rzeczy.
    Dla przykładu powiedzmy gra Dead Space w regionie PAL, czy będzie ona posiadać polskie napisy?
    Czy wiedząc że ta gra ma region PAL mogę odciąć sobie rękę że będzie miała polskie napisy?

Żeby to jakoś bardziej zrozumieć, powiedzmy Dragon Age, gra jak gra, w systemie PAL ma polskie napisy(chyba nawet dubbing ale nie o to mi chodzi). Do czego zmierzam?
    Po prostu ciekawi mnie czy wydawcy gier wydawają PAL jako jedna jedyna wersja dla europy? czy może gry zostają również zmienione przez kraje do których trafiają -> powiedzmy w Polscejest wydawana wersja PAL z polskim językiem i tylko w polsce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy od konkretnego wydawcy.

UBI dla przykładu regionalizuje gry na konkretne rynki i tak np. nowy driver w wypuście na Polske i Rosje zawiera napisy polskie oraz rosyjskie. Ta sama gra dla reszty europy tych napisów nie ma, podobnie z asasynem.
    Za to wszystkie gry wydawane przez microsoft forza/pinata/crackdown mają polskie tłumaczenia niezależnie od regionu.

4. lyskey9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mocne słowa. Powiedzmy że "pożyczę" sobie Mass Effect2, wydał go microsoft, zatem mogę być pewny że w wersji PAL zobaczę polskie napisy i usłyszę dubbing?

5. Darcik

Darcik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, bo me2 wydało EA a nie microsft.

6. lyskey9

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybacz, pomyliło mi się z me1. No cóż, może wiesz jak rozróżnić wersję PAL z polski od PAL z gdziekolwiek...? z resztą może i to nie pytanie na te forum, ewentualnie miło by było jak byś napisał pw jeśli możesz zamienić zdanie. Oczywiscie dziękuję Ci za wczesniejsze wypowiedzi, pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum