1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Regiony, gry z innych krajów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zet, Grudzień 7, 2011.

1. zet

zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam konsolę zakupioną w polsce, live zarejestrowany na polski, nie przerobioną.
    Jakie ograniczenia regionalne mnie obowiązują? Czy zakupiona gra na allegro opisana jako "anglik" będzie działać?
    Dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie ponieważ będzie w formacie NTSC a twoja konsola obsługuje format PAL także kupuj gry z formacie europejskim czyli PAL

4. ltplus

ltplus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W USA jest NTSC w Anglii jest Pal

5. akcug

akcug Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zakładam, że kolega poprzednik "ROBI772" nie miał jeszcze geografii w szkole, anglia leży w europie i jeżeli na pudełku stoi PAL to działać będzie. Nie zadziałają gry NTSC czyli USA, japonia i coś tam jeszcze ale daleko od UE

6. zet

zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmmm ; )
    Może inaczej sformułuję pytanie. Czy wybranie miejsca rejestracji usługi xbox live, w tym przypadku jako polska, uniemożliwia mi granie w gry kupione w innych krajach europy, np w tym wypadku w anglii?
    Na co tak naprawdę ma wpływ wybór polskiego xbox live?
    - inna zawartość live, inne dodatki, dema, gry itd, brak sporej części apps itd....
    - różne ceny msp i samego abonamentu (w polsce drożej)

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Możesz kupować gry nawet w Kazachstanie. Ważne, żeby były pal. Na drugie pytanie sam sobie odpowiedziałeś.

8. zet

zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli tylko to co wymieniłem? Czy może np coś jeszcze związanego np z rozgrywką sieciową multiplayer?

Wczytywanie...

Poleć forum