Regulacja czy wymiana lasera

loot2012

Banned
Użytkownik
Witam od dłuższego czasu zastanawiam się nad wymianą lasera, ponieważ praktycznie nie czyta mi żadnych gier mam gta V od kumpla kopie w dodatku nie jest na verbatimach to muszę płytę wkładać z 15 razy nawet więcej żeby zalapalo. Do rzeczy w jakim serwisie się nie spytam o wymianę lasera zawsze proponują mi regeneracje czy tzw. podkrecenie napięcia lasera za 50 zł wiem że można to zrobić samemu lecz nie mam takiego srubokreta lecz to nie problem miernik mam i tutaj nie wiem czy zabierać się za to samemu czy zapłacić 50 zl i zrobi to ktoś kto się na tym zna czy wymienić laser za 100zł tylko wszyscy serwisanci polecają jednak regeneracje ponieważ wszystkie lasery są teraz chińskie a w xboxie mam orginalny. Co o tym sądzicie jaka jest żywotność po takiej regeneracji ?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Polecał bym Ci podkręcenie lasera. Teraz musiałbyś znać kogoś zaufanego by nie wsadził Ci tam jakiegoś chińskiego bubla za 100 zł. Podkręcisz laser i po sprawie, dalej oryginalny i nawet może Ci to ktoś znajomy zrobić.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
samemu podkręcisz i wymienisz laser :D Wystarczy małym śrubokręcikiem przekręcić kółeczko nic trudnego
 

Aizen30

Banned
Ta tyle ,że ta metoda z tym laser jest na krótką mete, może z miech podziała i będzie to samo.
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Tak samo moze wyglądać wymiana lasera. Wymienia na jakis bubel ktory podziała miesiąc. Jesli juz chce wymienic to najlepiej niech jakiegoś dawce kupi. Zdechlego xboxa z dobrym laserem.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 

loot2012

Banned
Użytkownik
Czyli co teraz muszę co miesiąc laser wymieniać chyba że kupię jakiś oryginalny ?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Nie no nie co miesiąc. Jesli podkrecisz to pewnie potrzyma kilka miesiacy. A jak wymienisz z jakiegoś zdechlaka to b. dlugo potrzyma pewnikiem.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 

loot2012

Banned
Użytkownik
Spróbuje sam podkrecic ten laser jest jakiś profesjonalny poradnik na yt jak to zrobić oprócz tych dwóch gości ktorzy nie wiedzą co robia ? Ewentualnie może ktoś na skype mi z tym pomoże ?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

MichaelJack

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Pewnie jest. Musisz poszukać dokladnie. Może na forum jest coś.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom