1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reinstalacja ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Saajmoon, Wrzesień 24, 2014.

1. Saajmoon

Saajmoon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańśk
    Witam, posiadam Xbox360 4Gb, przerobiony na rgh. Posiadam zewnętrzny dysk z osobnym zasilaniem, wszystko zawsze grało jak należy. Gry zawsze instalowałem exiso. Po ostatniej instalacji gry, dysk zaczął mieć zawiechy, gry nie chciały się uruchomić na xboxie. Następnym problemem było to, że nie mogłem już nawet usunąć folderu z grą na dysku. Sformatowałem dysk, po czym już żadna gra nie chcę się uruchomić. Dysk formatowałem po kolei fat32 prim czy to logic, a następnie na xbox przystosowanie dysku, nic. Odłożyłem zewnętrzny dysk na bok, następnie wczepiłem sata do xboxa z boku, po czym go sformatowałem xboxem. FSD normalnie go widzi, wgrałem na niego grę i wyskoczył błąd że gra nie działa ściągnij ją ponownie. Problem:
    - Przy pierwszych próbach przy dysku z osobnym zasilaczem, odpalały się. Był obraz jak z matrixu bądz biały obraz i tyle.
    -Przy dysku wczepionego wgl sie nie uruchamia.
    -god też próbowałem, też nic.
    Nie wiem co zrobić reinstalacja całego fsd ? jak tak to co zrobić by przywrócić xboxa do fabrycznego stanu?, jak zainstalować fsd i tak dalej mam na płytce od Pana który mi robił RGH. Może jest łatwiejszy sposób.

dodam że wyskakuje info że gra nie została uruchomiona, spróbuj pobrać ponownie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Saajmoon

Saajmoon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańśk
    Wgranie nowego dashboard pomogło. Do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum