1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja a lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Resurrected, Marzec 26, 2014.

1. Resurrected

Resurrected Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    1.Czy po zarejestrowaniu konsoli i przerobieniu napędu na lt 3.0 microsoft nałoży mi bana? Czy zostanie wysłane info o przerobieniu napędu?
    2.Jeśli będę miał LT 3.0 i pojawi się aktualizacja xbox live to czy po aktualizacji lt 3.0 zniknie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1. MS nie daje banów za lt, więc nie ma się czym przejmować.
    2. Nikt nie wie co będzie w następnych aktualizacjach.

4. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    1. Lt 3.0 jest niemożliwe dostanie bana w 99%. Musisz nagrywać kopie 1:1 i nie grać przed premierą.
    2. http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-150691/ następnym razem popatrz na przyczepione posty w tym dziale. ;)

Pomogłem? Kliknij przydatne!

Wczytywanie...

Poleć forum