1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lunevil, Kwiecień 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Lunevil

Lunevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włocławek
    Witam,
    Mam pytanko odnosnie rejestracji konsoli na stronie microsoftu, a mianowicie czy raz zarejestrowana konsola moze zostac przerejestrowana na innego wlasciciela unikajac sytuacji ze konsola wraca do starego wlasciciela.

Pytanie od kolegi, który jest zbyt leniwy, żeby samemu napisać tego posta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nie
    przerabiałem ten temat ,nie chcą przyjąć na gwarancję
    jeżeli konsola nie jest na ciebie zarejestrowana i nawet w instrukcji xboxa
    tez jest tak napisane że prawa gwarancyjne nie przechodzą
    jedyna opcja - to odesłąć do poprzedniego właściciela który się zarejestrował i on zgłasza
    naprawe i odsyła sprzęt ,który póxniej do niego wraca i on odsyła do ciebie

4. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z jednej strony troche glupota, a Qazimodo powiedz mi jak sprawdzic czy dana konsola jest juz zarejestrowana na kogos?

ps. zalozmy ze konsola bedzie zarejestrowana na mnie ale na fakturze beda widniec inne dane platnika i co wtedy? microsoft przyjmie taka konsole?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum