1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja na ambasadę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez edek2009, Grudzień 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Czytałem trochę i widziałem że co niektórzy rejestrują się na ambasady w USA/UK/Kanadzie.
    Czy jak się zarejestruję na np. Ambasadę w Kanadzie to nie będą potem tam dochodziły jakieś ważne listy związane z XL itp?!?!
    Z góry dzięki za ODP!

2. Lotnik421 Xbox One

3. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie, nie beda

a nawet jesli to ciekawe ile maja roboty z polakami :p

4. edek2009

edek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, zarejestrowałem się na ambasade Kanady :p Ale teraz mój problem polega na tym że nie wiem czego ale nie mam darmowego 30sto dniowego XL Gold :S

W innym temacie napisali mi że na 3 konta czy jakoś tak mam a tu lipa. Proszę o pomoc

PS. Chciałbym dodać że konto robiłem na stronce Xboxa i tylko na konsoli użyłem "Odzyskaj gametag"

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Powinieneś to zrobić przez konsolę

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.