1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja na guitarhero.com

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Quechua, Wrzesień 29, 2011.

1. Quechua

Quechua Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witajcie,
    Mam pewien problem. Napisałem go w tym dziale, bo uznałem, że on dotyczy pośrednio tylko Xboxa. Najwyżej proszę modów o przeniesienie.
    Do rzeczy, chciałem się zarejestrować na guitarhero.com, dokładnie tu:

Kod:
    http://hub.guitarhero.com/community/registration.php
    Niestety po wypełnieniu formularza i kliknięciu "Submit" nic się nie dzieje, jakby button nie był aktywny. Sprawdziłem też w IE, tam po kliknięciu strona się przeładowuje.
    Nie wiem czy ta rejestracja jest w PL niedostępna czy jak? Jestem świeży w temacie GH, także prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum