1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja na XBL i zapisanie osiągnięć bez podłączania do internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thextraman, Wrzesień 1, 2011.

1. thextraman

thextraman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Cześć,
    Mam XBOXa 360 Elite i chciałbym zadać pewne pytanie. Czy mogę, przy użyciu np. pendrive'a i komputera, założyć profil na XBL i "przegrać" na niego wszystkie moje osiągnięcia, awatar etc? Chciałbym tak zrobić, żeby nie ryzykować bana. Kolega mi mówił, że mógłbym wziąć swój dysk i włożyć do nieprzerobionej konsoli i za jej pomocą dokonać tej operacji. Problem w tym, ze nie mam teraz do takiej dostępu. Macie może (i zechcecie się nimi podzielić) jakieś rady, pomysły, linki?

Jeśli podobne pytanie było już na forum, to przepraszam, ale nie znalazłem (może źle dobierałem słowa kluczowe)

Pozdrawiam
    thextraman

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Istnieje możliwość założenia konta w usłudze xbox live z poziomu komputera, na oficjalnej stronie, ale osiągnięć nie da się przenieść z profilu na profil. Poza tym możesz utworzyć ze zwykłego konta offline, te do rozgrywki online i wszystkie osiągnięcia, save'y zostaną. Jeśli jest to już konto zarejestrowane w xbl, to po jego utraceniu możesz je odzyskać, bo jest cały czas na serwerach MS.

4. thextraman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Chodzi mi o to, że nie jest zarejestrowane, a ja nie chcę ryzykować banem. I chcę właśnie utworzyć konto z konta offline. Czyli zostaje przełożenie dysku.

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na pena sobie przegraj wszystko co tam potrzebujesz na kompa z pena i masz kopie bezpieczenstwa.i jest opcja w xie skopiuj i skopiuj na pena

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie rozumiem, co chcesz w ten sposób osiągnąć.

7. thextraman

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Ech widocznie mam dziwne problemy jak każdy newfag, więc napisze jak najprościej mogę.

Mam przerobioną konsolę. Nie chcę jej podłączać do internetu, żeby nie dostać bana. Chciałbym jednak mieć profil w internecie i co jakiś czas go aktualizować. Mam konto offline na konsoli i chciałbym, żeby informacje tego konta były w internecie.

To w sumie tyle. Czy ja czasem coś źle zrozumiałem inie jest tak, jak mi się wydaje?

8. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zrobisz tak, musisz być cały czas połączony z usługą xbox live. Możesz zalogować się na takie konto offline, po wyjęciu kabla ethernet z konsoli, ale wtedy nie będzie zaliczało Ci osiągnięć i po ponownym połączeniu nie dopisze ich do profilu.

Wczytywanie...

Poleć forum