1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja nowej konsoli na koncie ze zbanowaną - ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebool12, Grudzień 29, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Czy mogę bez problemu zarejestrować nową konsole na to samo konto co posiadam tam już zarejestrowaną zbanowaną konsole i nie utracę gwar na tą nową? Bo chciałem reklamować pada (RB raz działa raz nie ;/) i nie wiem czy zakładać nowe konto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Spokojnie możesz rejestrować. Ja miałem podobna sytuacje i gwarancja normalnie jest na konsole i akcesoria.

4. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    siema siema nowy jestem:p
    pytanko mam do speca jakiegos .. napisze od poczatku :
    kiedys kupilem arcade z memory card 256MB mialem xboxlive no ale dostalo sie bana ^_^
    dzisiaj kupilem drugiego arcade i czy moge odzyskac moje xlive ze starej konsoli bo tam mi jeszcze zostal 1miesiac konta xlive
    chodzi mi o to czy musze kupic nowe konto xbox live na nowa konsole i czy wtedy odzyskam moj profil??? ze starej zbanowanej konsoli ??

bo kiedy podlaczam memory card ze starej kon.. z mojim profilem do nowej to wogule niema mojego profilu i mojich punktow G a kiedy wrzucam memory card do zbanowanej to jest moj profil i moje punky

prosze niech mi ktos to wytlumaczy

5. FireBall

FireBall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bo profil na zbanowanej jest uszkodzony i tylko na zbanowanej normalnie widac, sformatuj na zbanowanej przenies do niezbanowanej i odzyskaj tag gracza

6. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    no ale wtedy strace moje punkty ,save ... wszystko tak??

7. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nic nie formatuj. Skasuj tylko profil z karty i odzyskaj tag na nowej konsoli. Savy i pkt bedą.

8. BioPower

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    ale beda punkty itp... beda do tej chwili kiegy dostalem bana czy wszystko co mam??? bo bana dostalem kilka miesiecy temu a na piratach nabilem troche punktow do dzisiaj

9. matapa

matapa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała King City!!!
    witam a ja mam troche inne pytanie, czy jesli mam przerobiona konsole z ixtreme 1.6 to czy moge grac przez neta za darmo? czy msuze wykupowac abonament na xboxlive? jestem w tych sprawach zielony wiec kto pyta nie blądzi, dzieki z gory, pzdr.

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Bio uzyj programu do 'oczyszczania' save/profile.Masz tutek na forum

@UP
    Chyba logiczne,gdyby bylo granie za darmo nikt by live nie kupowal-.-

Wczytywanie...