1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja telefoniczna konsoli, a zrobienie konta LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SzumeR1, Październik 14, 2010.

1. SzumeR1

SzumeR1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Pare dni temu rejestrowałem konsolę telefonicznie, ponieważ miałem zepsutego pada. Podałem tam wszystkie informacje, wiadomo, e-mail, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania. Zamierzam zrobić sobie teraz konto na LIVE i za miesiąc, kiedy będzie w Polsce zrobić migracje. Moje pytanie brzmi: Wiem, że muszę podać adres z Anglii, ale teraz czy mogę podać swoje prawdziwe imię i nazwisko oraz telefon ? Bo boje się, że zobaczą, że coś jest nie tak i dostane bana, czy poprostu podać fałszywe dane i będę mógł je zmienić później ? Problem jeszcze w tym, że już wpisałem swojego e-maila na początku tworzenia konta, tego którego podałem przy rejestracji telefonicznej.

Proszę o pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    TAGA mam na orginalne dane, tylko adres inny z wiadomych przyczyn a konsole przypisaną do tegoż TAGA mam zarejestrowaną na normalne adres. Od początku tak robiłem, pierwsza moja konsola padła po 1,5 roku BŁĄD E74. Zadzwonilem na infolinie opisujac problem kazali mi ja zarejstrować poprzez strone i tam podalem normalny adres. I wsio ok, starą konsole wystałem, dostałem nową, wraz z przeprosinami za błedy technologiczne pierwszych modeli.
    Zresztą z tego co sie orietuje za to nie banują, tylko za przerobiony napęd.

PZDR

4. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Dokładnie, adresy mogą się różnić. Sam wysyłałem na gwarancje i podawalem swój prawdziwy adres.

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    na xbox.com podajesz swoje dane od nowa, takze na xbox live moga byc inne, bo np. twoja babcia,ktora mieszka w londynie zalozyla sobie konto i gra na twojej konsoli, przeciez to jest legalne... co nie? :)

6. SzumeR1

SzumeR1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, dzięki za odpowiedzi, jeszcze tak dla pewności, czyli e-mail mogę podać ten sam co w rejestracji, a dane podać inne i gdy będzie możliwa migracja kont zmienię na swoje prawdziwe ?

Wczytywanie...

Poleć forum