1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja XBOx Live!Czy moj bład?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Miiikael, Wrzesień 24, 2010.

1. Miiikael

Miiikael Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tu nowy, głupio tak odrazu pierwszy post i pytanie, ale przeszukałem cale gogle i nie znalazłem jasnej odpowiedzi na moje pytanie.

Na dniach chce podpiąć do mojego x internet. Teraz moje pytanie:
    1.Czy prawidłowo zrobiłem,że ju ż teraz zarejestrowałem się na xbox.com (polska wersja) podałem tam swój prawidłowy email,wybrałem kraj POLSKA,otrzymałem też na skrzynke mejla z Windows Live i kliknołem w link weryfikujacy.
    2.Czy gdy podlacze konsole bede mial 1 mies. GOLD gratis czy go juz utracilem?
    2.Czy muszę rejestrować swoja konsole na stronce gwarancyjne?czy ma to wpływ na usluge xboxlive?

Dzięki za odp.
    ps.przegladalem cal to forum i widze ze jest tu mnostwo takich jak ja "pytajacych" ale licze na odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Bedziesz musial przy zakladaniu konta w X'ie na XBL podac innego maila. Ogolnie to musisz miec Ustawienie Regionalne zmienione na Wielka Brytanie (najlepiej na Wielka Brytanie :p)

4. mistrzunio

mistrzunio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Standardowo masz 3 miesiace liva.
    Nie musisz rejestrowac i nie ma to zadnego wplywu na liva.
    Pzdr.

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Dokladniej mozesz zalozyc 3 profile ktore maja 1 miesiac Trial'a.

6. Miiikael

Miiikael Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli mam rozumieć, ze podczas rejestracji przez xbox'a,mam podać inne dane niż te które wpisalem na stronie xbox.com (Mam podac inny email,inny login?)Czy utraciłem już to jedno konto z darmowym miesiacem gold ,rejestrując sie na xbox.com?

7. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Założyłeś konto przez PC i po podłączeniu neta do konsoli dajesz odzyskaj TAG gracza i wtedy to konto założone na PC będziesz miał na X'ie bez straty darmowego golda.
    Teraz, jeśli zechcesz wykorzystać golda, będziesz musiał założyć nowe konto poprzez konsolę. Wtedy dostaniesz powiadomienie o darmowym goldzie i go wykorzystasz. Jak darmowy miesiąc się skończy zakładasz następne konto poprzez konsolę i masz następny darmowy miesiąc. Możesz to zrobić 3 razy. Czyli w sumie masz 3 darmowe miesiące gold'a.
    A jeśli chodzi teraz o to konto założone przez PC. Zarejestrowałeś je na Polskę, więc teraz nie będziesz mógł na nim korzystać z live. Konto jest zarejestrowane, ale nie zalogujesz się na nim poprzez konsolę. Musisz poczekać do listopada, aż Live wejdzie do Polski. Wtedy nie powinno być problemu.

Ja na Twoim miejscu założyłbym teraz konto przez konsolę i wykorzystał te darmowe 3 miesiące. Po ich wykorzystaniu Xbox Live będzie już w Polsce. Wtedy odzyskałbym TAG gracza, który już założyłeś i normalnie grał na tym koncie doładowując je już zwyczajnie gold'em.

8. Miiikael

Miiikael Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ooo dzieki za wyczerpujaca odpowiedz..o taka mi chodzilo...wiem co robic i jak...dzieki wielki..

Wczytywanie...

Poleć forum