1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rejestracja xboxa na Xbox.com

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TomalasPL, Grudzień 29, 2009.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Siemka
    Chciałem zarejestrować swojego xboxa na stronce xbox.com(żeby jak sie zepsuje to mi przyszli po niego itp)I moje pytanie jest takie, co mam wybrać w kraju(jest do wyboru polska)Ale niewiem czy jak tą polske wybiore to czy nie będzie sie microsoft czepiał bo gamertag jesyt bodajże na wielką brytanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Żeby gwarancja działała nie musisz się nigdzie rejestrowac.

4. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ale mi chodzi o taką gwarancje że dzwonie do nich i oni mi przychodzą tylko po konsolke i ja nic nie płace, gdzieś czytałem że trzeba sire tam zarejestrować żeby numer seryjny widzieli :D

5. jan

jan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co należy podać w rubryce Województwo? Wybieracie najbliższe wam miasto?

6. TomalasPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    wpisz swoje misto chociarz powinno tam być mazowieckie itp a nie miasta :/

7. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Prawdopodobnie nie zarejestrujesz konsoli na inny kraj niż podczas rejestracji na stronie internetowej jeśli używasz tej samej nazwy użytkownika co przy rejestracji na xbox.com ( np na UK ) a w Polsce nie ma LIVE to nie pograsz online . Wyjściem jest założenie ( tylko na konsoli , lub założenie konta tylko na konsoli i nie rejestrowanie konsoli ani nazwy użytkownika na xbox.com ) drugiego konta na UK i po sprawie . Poza tym podobno aby uznali gwarancję nie ma potrzeby rejestrowania się na xbox.com

8. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Nie ma obowiązku gwarancji gdyż nie podpisywałeś umowy że musisz mieć zarejestrowaną konsole
    P.S Nie przyczepcie się co do bana i blokowania dysku gdyż czytałem ostatnio na jakiejś niemieckiej stronie że to jakieś prawa autorskie co do oprogramowania i licencji na korzystanie trochę się uczę niemca jednak tylko tyle zrozumiałem z tego co pisali nie wiem czy trafnie

Wczytywanie...

Poleć forum