1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

REJESTRACJA XBOXa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kill89pol, Maj 11, 2010.

1. kill89pol

kill89pol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema wszystkim jestem od dzisiaj szczęśliwym posiadaczem xboxa:yeye: tylko mam mały problem z rejestracją na https://service.xbox.com/register.aspx chodzi o gwarancje.A mianowicie w opcjach przy wyborze województwa nie ma woj.Małopolskiego?:(co mam zrobić w takiej sytuacji pomożecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Z tego co wiem i jak mi poradzili na tym forum to nie opłaca się rejestrować X dopóki coś nie nawali. Bo jak zarejestrujesz teraz i zepsuje ci się coś np. 2 dni po skończeniu gwarancji to lipa. A tak rejestrujesz dopiero jak ci się coś zepsuje.

4. kill89pol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no fakt racja a jak z tym woj. idzie to jakoś dodać czy coś?

5. Sosabowski

Sosabowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozesz smialo rejestrowac teraz , nie ma czegos takiego jak gwarancja po usterce !!! Wysylajac sprzet do naprawy dajesz skan zakupu wiec wiedza od kiedy liczyc gwarancje. Gdy go nie posiadasz pani w infolini liczy gwarancje wedlug widzimisie po dniu produkcji.

6. kill89pol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale jak pominąć ten fakt że nie ma do wyboru województwa małopolskiego do wyboru ?"

7. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Słuchajcie, a ja może trochę po za tematem. Jak zarejestruję x-a na Polskę, a będę grał przez Live z kontem na UK to nie będzie problemu?

8. kill89pol

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie będzie.Bo jeżeli chcesz korzystać z xbox live grać w online tak czy tak musisz wybrać inny region a nie Polskę bo xbox live nie ma jeszcze w naszym kraju.

Wczytywanie...

Poleć forum