1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rejstracja xbox live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez jamniczek17, Czerwiec 3, 2008.

1. jamniczek17

jamniczek17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie chciałem zarejstrowac swojego xboxa360 na xlive ale tam nie ma kraju polska a mam obawy ze jak podam jkais afres z zagranicy to potem będe miał problemy z gwarancją bo będe zarejstrowany jako klient z US pomóżcie mi co mam zrobic

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: rejstracja xbox live

Poczytac troche

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: rejstracja xbox live

Zarejestruj sie w USA, przy czy musisz podac prawdziwy adres, tzn taki, ktory pasuje, postal code itd. Znajdz w google byle jaki adres np. z New York i przepisz. Bedzie smigac, sam tak zrobilem, jak z reszta wiekszosc userow.

Wczytywanie...

Poleć forum