1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ręka do góry i ogólnie cześć wszystkim!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez pstragu, Listopad 16, 2015.

1. pstragu

pstragu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wpadłem tutaj zaczerpnąć trochę wiedzy na temat X360, przeróbek i wszystkiego co tego dotyczy:) Niosłem się z zamiarem kupna XONE jednak stwierdziłem że puki co jest to niezbyt opłacalne i dodatkowo musiałbym pewnie zmienić TV na coś większego bo posiadam tylko marne 32". Za jakiś czas się to zmieni a międzyczasie przejdę sobie wszystkie ciekawsze tytuły z 360. RGH którym jestem zainteresowany z pewnością mi w tym pomoże a ceny konsol z tą modyfikacją są całkiem przystępne także czemu nie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo nie ma multiplayer na RGH a sztuczna inteligencja jest oszukana i przewidywalna ?

4. pstragu

pstragu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Multi mnie zbytnio nie interesuje na X360. Jest sporo tytułów które sobie upatrzyłem pod singleplayer a chce je zaliczyć jak np. Metal Gear Solid Collection. Multiplayer poczeka az kupie XONE :D

Wczytywanie...

Poleć forum