1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

reklama firmy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deletter, Kwiecień 6, 2016.

1. deletter

deletter Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedawno zalozylam firme wiem jak wazna jest reklama dobra strona www mysle ze pod tym wzgledem jest ok ale nie wiem jak sprawic zeby moja strona byla wysoko w wyszukiwaniach google..sama niestety sie na tym nie znam i nie wiem jak to ogarnac..moze jakas firma?Znalazlam jedna taka https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ Bardzo bym prosila o rady i propozycje.

Ostatnia edycja: Kwiecień 8, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poszukaj kogoś od pozycjonowana strony. Tylko uważaj na naciągaczy.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Poszukaj firm które świadczą usługi w zakresie pozycjonowania stron w sieci.

5. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Jeśli to poważna strona, w którą chcesz zainwestować czas i pieniądze to zdecydowanie pozycjonowanie. W adresie strony powinno być słowo "klucz" odnoszące się do treści. Domenę polecam *.pl. Na stronie powinno być jasno słowami "kluczami" wyrażone o czym jest strona. Polecam również wymianę bannerami reklamowymi z innymi stronami. Najlepiej o podobnej tematyce. Na necie są różne katalogi stron, polecam tam również pododawać swoją stronę. Ogólnie narzędzi do pozycjonowania jest mnóstwo. Czynników które mają wpływ na wysokość w googlu również. To jest bardzo długotrwały proces ;) w tydzień strony nie wypozycjonujesz nawet jeśli zapłacisz firmie. Dodam jeszcze tylko, że oni pozycjonują to co już masz. Jeśli strona jest beznadziejna to i tak nic nie zrobią nawet fachowcy. Polecam dopieścić stronę najlepiej jak potrafisz a dopiero potem bawić się z pozycjonowanie. Przerabiałem to wiele razy, byłem na kilku stronach v-adminem.

Pozdro

EDIT: Dodam jeszcze tylko, że strona jeśli ma być wysoko w google nie może mieć błędów jakiś radykalnych w kodzie. Google po prostu takich stron nie "toleruje". Dla mnie to był bardzo duży problem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum