1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklama telewizyjna Assassin’s Creed Syndicate

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft wypuścił spot, którym chce reklamować Assassin’s Creed Syndicate w telewizji.
    Nowa odsłona serii przeniesie nas do Londynu, do roku 1868. Głównymi bohaterami gry będzie rodzeństwo Jacob oraz Evie Frye. Tym razem przeciwstawimy się potędze templariuszy dzięki wsparciu gangów, złożonych z biednych robotników i ludzi pokrzywdzonych przez rewolucję przemysłową.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zwiastuny to oni mają zayebiste, co innego z grami :D

4. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hahahah je.....em :-D

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk

kuleczka91 lubi to.
  5. ZiP

ZiP Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pamiętam jak część znajomych uważała serię Assassin`s za odświeżone kotlety nie warte gry, a ja starałem się tą serię jakoś obronić. Po Unity nie mam argumentów, samego mnie ta gra nie wciągnęła na tyle by ją skończyć. Ot, nieudana, do tego technicznie też leży. I po tej części do serii Assassin`s Creed podchodzę już ostrożnie. Przed zakupem będę czytał sporo recenzji.

Wczytywanie...

Poleć forum