1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamacja Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver for Windows

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ulq, Grudzień 14, 2013.

1. Ulq

Ulq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Choć nie jestem posiadaczem Konsoli Xbox360 to mam kupiony zestaw "Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver for Windows" a że szukając w google tematów odnośnie reklamacji sprzętu M$ często trafiałem tu na forum to postanowiłem napisać.

Otóż zepsuł mi się nadajnik Wireless Receiver w tym zestawie (dokładnie robi zwarcie na USB i wyłącza każdy komputer), niby nie jest drogi ale jak mam jeszcze gwarancje to dlaczego mam nie skorzystać?

Nadajnik pochodzi z zestawu razem z padem który kupiłem w sklepie Vobis w grudniu 2012.
    Niestety sklep zamknęli i postanowiłem to reklamować bezpośrednio w Microsoft (czytałem też że szybciej to działa).

Ale nie wiem gdzie się z tym złościć lub pod jaki numer zadzwonić, przeszukałem stronę microsoftu oraz xbox i zbytnio nie znalazłem jakiegoś konkretnego numeru kontaktowego.

Czy możecie mi poradzić gdzie z tym uderzyć?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    00 800 - 441 - 17 - 96
    Numer na infolinię, czynny pon-pt 9:00-17:00

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...