1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamacja PADA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tymonxxx2, Luty 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tymonxxx2

Tymonxxx2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie odnośnie reklanacji pada otóż lewy analog nie działa prawidłowo np w call of duty jak go wciskam to postać biegnie a tuutaj jak wcisne to biegnie a pożniej normalnie idzie. Na jakiej stronce mam reklamować pada i czy to uwzględnią :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojo45

wojo45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Jak masz gwarancje to dzwoń pod infolinię Microsoftu tam im wszystko powiesz co jest z padem a oni na pewno dadzą Ci dalsze instrukcje. Pewnie przyślą kuriera albo będziesz musiał do nich wysłać :)

4. Tymonxxx2

Tymonxxx2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A dokładnie pod jaki nr tel :)

5. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Mam to samo w tej grze więc może to coś "...zmęczyłem się tym sprintem..." :)

6. Tymonxxx2

Tymonxxx2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale w innych grach mam to samo :)

7. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    W innych działa mi poprawnie. Więc winowajcom w twoim przypadku jest pad. A numer chyba jest ten: 800 441 17 96

8. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Siemka nie mogłem znaleźć nic innego to moje pytanie skieruje tutaj. Miesiąc temu kupiłem xboxa, z jednym padem 2 tygodnie temu byłem u gościa we Wrocławiu żeby przerobić, przerobiłem za 50zł wszystko hula ładnie polecam gościa. Ale on tez naprawia console lub wysyła do Microsoftu. I moje pytanie dotyczy pada, poniewaz teraz kurier niby żąda pada niby uszkodzonego, ale ten koles mi powiedział że już wyłudził pada, po prostu mówiąc kurierowi że pad zaginął itp. bo po co kurierowi pad właśnie wszedzię mówią że kurier jednak bierze tego pada więc sam nie wiem co wy o ty myślicie??Mam sprawnego pada, czy zadzwonić a później wkręcić cos kuriera>??

9. Dead_Inside

Dead_Inside Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @up jak chcesz mozn sprobowac
    Telefon

Pomoc przez telefon przez pięć dni w tygodniu:
    00800 441 17 96

Godziny pracy:
    Od poniedziałku do piątku: 09:00-17:00
    Sobota: -
    Niedziela: -

10. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Myślę że kurier musi odebrać "zepsutego" pada z polecenia Microsoftu

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy

Zacznijmy od tego że miła pani poprosi cię o wysłanie pada do Czech żadnych pad mi zaginą ani nic takiego wysyłasz do serwisu w Czechach oni ci sprawdzają tego pada i naprawiają lub wysyłają nowego a i to wszystko może potrwać nawet do miesiąca, wysyłka na twój własny koszt jak pad zaginie to masz wała.

Chyba że coś się zmieniło od lata jak to wyraziłem swoje zdanie przez telefon że bardziej opłaca mi się kupić nowego pada bo taka jest prawda, przesyłka do tego ich serwisu będzie kosztowała tyle samo co pad na miejscu no i nie czekasz miesiąca na pada.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum