1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

reklamacja w media markt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mistrzmtb, Lipiec 4, 2010.

1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Siema, kupiłem klawiature w mm i nie wiem czy jest ona az takiej jakosci czy to jest jakas wada, mianowicie jak naciskam lewy shift i bardzo czesto sie zawiesza (naciskam i juz nie odskakuje) dopiero jak walne w niego to jest wszystko ok. Klawiatura ma 3 dni i watpie, ze to z mojej winy. Mam paragon i wszystko co mi dali pudełko, folie itp. Teraz czy moge isc do nich z reklamacja ? klawiaura to ta Klawiatura TRACER Exclusive Abrams TRK-404 USB (1083735390) - Aukcje internetowe Allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Jasne ,ze możesz,nawet musisz jezeli jest wadliwa.

4. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ale oni mi wymienią na miejscu ją czy zabiorą i nie wiadomo jak długo będę musiał czekać ?

5. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Do 14 dni możesz zwrócić towar, a oni oddadzą kasę :)

6. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    oo to chyba tak zrobie i kupie jakś inna bo ta ma fajny wygląd i ma dodatkowe klawisze, ale wygoda pisania na niej to jest masakra. Możecie jakąs polecić do 70 zł ? Bo za tyle ją kupiłem, może być na allegro.

A musze podawać powód, czy poprostu ide i mówie, że zwracam towar i chce kase ? A i czy to nie jest przypadkiem tylko na necie ?

7. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hehe kiedyś byłem w MM po reklamacje. Zależy kogo zastaniesz jak ja ją składałem to musiało ze mną rozmawiać trzech... Wszyscy tępi i nie wiedzieli co zrobić dopiero ten ostatni bo to "kierownik" wyjaśnił ze mną sprawę. Trochę mnie to zdziwiło naprawdę oni są idiotami. Potwierdza to np. zostawianie kluczy OEM na niskiej półce za szybką i można sobie je spisać na karteczkę. Tak mój znajomy dostał rocznego F-Secrue IS :). Co do tych 14 dni to chyba tylko przez internet. Zagadaj nie pamiętam jak to było. Możesz ją oddać na "gwarancje" na paragon może Ci ją wymienią. Jeżeli masz kupić klawiaturę to zastanów się czy potrzebujesz "bajerów". Mi były nie potrzebne. Kupiłem prostą klawiaturę oryginalną "Microsoftu" za 50zł czarną i pracuje się luksusowo. Nawet po zalaniu można ją normalnie wysuszyć i działa. Jest naprawdę wygodna. Z wcześniejszą klawiaturą latałem do sprzedawcy bo po prostu się "sypała" (Mediatechu za też chyba 50zł z "bajerami"). Wymienił mi ją na tą i jestem zadowolony. :yeye::yeye:

8. mistrzmtb

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Bajerów nie potrzebuje, tylko chciałbym, żeby miała klawisze takie jak muzyka do przodu i do tyłu i przycisk uśpienia. Czyli prawdopodobnie mi nie zwrócą kasy ?

9. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    jeżeli w regulaminie sklepu o tym nie ma, to według prawa polskiego sklep nie ma takiego obowiązku !!

jeżeli nie będą chcieli dać nowej to polecam reklamować na podstawie odpowiedzialność sprzedawcy względem konsumenta, i żądać wymiany albo zwrotu pieniędzy.

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    ja jak kiedyś chciałem coś tam zwrócić to powiedzieli że nie zwrócą kasy tylko mogę wziąć coś o równowartości tego towaru

11. cieszymir

cieszymir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    Kup sobie A4TECH G800
    Duzo fajnych funkcjii i nie jest droga
    Dobra do grania (seria x7)

12. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
    Weź coś innego (Logitech etc) bo Tracery to gówno. Kiedyś miałem klawiaturę z Tracera, to po 3 tygodniach klawisze odpadały, nie odskakiwały etc

13. Dawek

Dawek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciesz sie ze kupiles w Media Markt a nie jak moi starsi telewizor w Media Expert czekam juz 2 miesiac :)

Wczytywanie...

Poleć forum