1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamacja zasilacza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav10united, Listopad 25, 2013.

1. rav10united

rav10united Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po około 20 minutach gry, zasilacz wyłącza się co powoduje tez wyłączenie konsoli. Gaśnie dioda na nim i po ponownym przepięciu do gniazdka, świeci na pomarańczowo, ale strasznie słabo, praktycznie niewidocznie. Do tego mam nieodparte wrażenie, że śmierdzi spalenizną. Sprzedawca napisał, zebym kierował się z tym do MS, ale nie bardzo wiem jak domagać się wymiany zasilacza. Zarejestrowałem konsolę, wybieram opcję "wymień akcesorium", po czym "zasilacz" i pojawia się komunikat "Nie znaleziono serwisu,Brak dostępnych ofert serwisowych." Jak mam wymienić wadliwy sprzęt?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Najlepiej przez infolinie dzwonisz do MS mowisz gosciowi co sie dzieje przyjmuja od ciebie zgloszenie dostajesz na maila numer zgloszenia wraz z adresem na ktory nalezy wyslac wadliwy sprzet i po ok 7dniach roboczych dostalesz do domu nowy wymieniony zasilacz

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

5. rav10united

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem dlaczego, ale po rozmowie z infolinią dostałem adres wysyłki zlokalizowany w Czechach za co oczywiście płaci reklamujący, a koszt kuriera to jakieś 60-70 zł, więc cena w zasadzie nowego zasilacza? Czy to na pewno tak się odbywa? Jeśli tak to chyba lepiej kupić nowy zasilacz gdzieś w Polsce. Gdzie można znaleźć zasilacze do slima 120W?

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na allegro...

7. rav10united

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Same 135W, a 120 jedynie używane z marną gwarancją rozruchową na 30 dni lub 3 miechy.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    135w oczywiście może być

To zrób inaczej wyślij im konsole ze nie sprawna. Przyszła kuriera a w paczce zwrotnej dostaniesz do konsoli zasilacz

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum