1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rufus, Maj 22, 2010.

1. Rufus

Rufus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar złożyć reklamacje i żądać wymiany całego zestawu na nowy. Mam zamiar jeszcze pójść do rzecznika praw konsumenta. Kilka rzeczy wydało mi się używanych, między innymi wytarty analog. Jak sądzicie, mogę w reklamacji wpisać, że sprzedano mi przerobioną konsolę (choć o tym wiedziałem). To byłby dodatkowy punkt, bo przecież mnie oszukano, a sprzedawca może się bronić. Przecież nie powinien mi sprzedać, rzekomo nowej konsoli, która jest przerobiona, prawda? Inna sytuacja byłaby gdybym kupił ją nieprzerobioną i poprosił o przerobienie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    człowieku ogarnij się

zacznij od początku bo ja nie wiem o co tobie chodzi

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Do 14 dni od zakupu masz prawo zażądać wymiany sprzętu na nowy lub zwrotu kasy. Ja tak zrobiłem.

5. xbox3

xbox3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zgodzę się z tym. Zgodnie z prawem, jeżeli chce się odyskać pieniądze to do 10 dni można rozwiązać umowę. Jeżeli chodzi o kupno konsoli, która wydaje się używana ma sie na to równo 2 lata. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

6. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    10 dni wchodzi tylko w przypadku zakupów przez internet.

Rufus gdzie kupiłeś konsole ,podaj linka !!

Wczytywanie...

Poleć forum