1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

reklamowanie pada xbox one s

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lesterr, Październik 9, 2016.

1. zelka91

zelka91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cóż to za model pada? Ja mam pierwszą konsolę, w temacie forum siedzę miesiąc i jestem kompletnym laikiem w tych sprawach.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kraków
    Mi też pad eska poszedł na gwarancje po 2 dniach.
    Standard u mnie, coś chrupnęło w lewym analogu i teraz przeskakuje. To 3 z kolei pad z taką usterką...

A mam jeszcze pytanie do was, bo będę oddawał pada czarnego do xbox one na gwarancje bo zacinają mi się klawisze lb, rb.
    Jeden praktycznie cały wyskakuje jak potrząsnę padem.
    I moje pytanie brzmi czy z taką usterką wymienią mi go na nowego, czy tylko naprawią? Jak Myślice?
    Bo jeśli mają naprawić, to trzeba pomyśleć co by jeszcze naściemniać że zepsute, albo z deka uszkodzić :p Aby dostać nowego...

4. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak wyżej (wcześniej) pisali inni użytkownicy, M$ "utylizuje" pady, więc powinni przysłać Ci nowe. :)
    Padł Ci kolejny raz pad od XOs?! To ja chyba jednak koniecznie kupię drugiego pada, bo coś czuję, że często będą jeździć na gwarancję...
    Aczkolwiek z analogami i przyciskami u mnie ok, ale co z tego jak nie działał bezprzewodowo.

Btw.
    @kamileloo92@kamileloo92 otrzymałeś swojego pada od M$? Mi też napisali 20 października, ale teraz nie wiem czy dojdzie do długiego weekendu czy zamawiać kolejnego, bo tydzień wolnego, więc grzech będzie nie odpalić X1.

5. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kraków
    Nie od s pad mi tylko jeden po 2 dniach.
    Natomiast dwa poprzednie to czarne mi padły ( te nowsze z wtykiem na słuchawki)

Ostatnia edycja: Październik 24, 2016
  6. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Psiakrew, takie chciałem właśnie zakupić, a tu widzę, że ten sam problem co w slimce. Kolega zamówił z innego sklepu i mu padł po 3 tygodniach.
    Coś mi tu nie bangla z tymi kontrolerami.

7. Lesterr

Lesterr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Jak się dowiedziałem pad wyszedł z serwisu 17 października i mają 21 dni na wysłanie tego pada. Takie info dostałem na czacie angielskim. Trochę się martwię bo kupiłem drugi, który po wgraniu fife już mnie sie pieprzy .

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

8. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Również pisałem z jakąś babka na czacie , bo telefonicznie nie mogłem się dodzwonić . Nie mogła znaleźć numeru trackingowego , bo takiej możliwości nie mają, ale potwierdziła wyjście paczki z Frankfurtu i odbioru przez kuriera. Stwierdziła, że paczka powinna dojść do 5-7 dni roboczych. Dodała, że w USA od momentu odebrania paczki do klienta dochodzi w 3 dni.
    Jak nie dojdzie mi do piątku południa to jadę kupić pada, bo tydzień wolnego będę mieć, a nawet pograć nie można. Ten co przyjdzie sprzedam najwyżej i tyle.
    Kolejny Ci się psuje?! To chyba coś nie tak jest z tymi kontrolerami jednak...

9. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ostatnio reklamowałem pada. infolinia przez telefon. Rejestracja itp. Po 2 dniach przysłali mi nowego pada - stary został w domu - usterka to wyłamał się przycisk RB (działał ale czasem przeskakiwał) w lunar white- co ciekawe ma inne mocowania niż zwykły pad( rozebrałem w celu naprawy po dostawie nowego pada - Lb i RB połączone są ze sobą a styki na płytce są odwrotnie zamocowane)

10. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    To co ty mieszkasz w Frankfurcie, bo nie uwierzę o dwudniowym załatwieniu sprawy :)

Fakt faktem. Pady wykonane w esce są fatalne. Jeżeli znów pad, który prześlą zepsuję się, to wysyłam go zaś, ale z pisemnym zażaleniem.
    Ale tak jak myślałem, wyjdzie coś nowego i będą problemy, to tak samo jak z wydanym nowym telefonem w którym system się sypie, będzie w pełni sprawny gdy producent wyda update :)

11. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Razem ze znajomym zamówiliśmy w podobnym czasie konsole, a jeszcze inny ma już miesiąc, który mieszka w Holandii. Mają po 2 pady, z żadnym żadnych problemów. Mój po prostu się zrypał i nie działał bezprzewodowo (po kablu owszem - opisywałem zresztą). Co do innej pracy nie miałem zastrzeżeń. Znajomy po przegraniu draftu we Fifie już walił o stół, a on nadal działa bezproblemowo.
    Tak zarzekali się, że wersja poprawiona padów z XOs względem poprzedniej generacji v2. :)

12. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz nie wierzyć, paczka szła z Czech przez Niemcy do Polski woj. Lubelskie- UPS - na drugi dzień było doręczenie.

13. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mój pad jest już w domu, nówka zapakowana. Trochę niechlujnie wyglądające od środka pudełko tekturowe, w którym osadzony był pad. Dodatkowe 2 paluszki Duracell, całkiem ok z ich strony, ale to chyba standard w komplecie.
    Przebieg reklamacji wyglądał następująco:
    16.10 - zgłoszenie w serwisie, drukowanie kwitów
    17.10 - kurier odbiera z domu paczkę o godzinie 12
    19.10 - w godzinach porannych pad odebrany przez serwis we Frankfurcie
    21.10 - serwis wysyła informację o wyjściu pada od nich
    27.10 - listonosz (tak, zwykła pocztą Deutsche) przynosi pada.

Póki co działa i oby działał długo.

14. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    No ja nawet informacji żadnej nie dostałem o wysyłce. ;/ Prawie miesiąc mija.

15. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale w środku umieściłem "return adress". Tak mi poradziła Pani z supportu przed wysyłką. Imho nie powinno być problemu z odsyłką z ich strony. Również dostałem wiadomość o wyjściu z serwisu oraz informacji, że mogę czekać 28 dni. Wczoraj pytałem się w supporcie o tracking, ale już wiem, że to nie jest możliwe bo wysyłają niemieckim odpowiednikiem naszej rodzimej PP.
    Osobiście paczki nie odbierałem, ale nie było nic do podpisu, czyli nie była to raczej paczka polecona.

16. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Adres zwrotny napisałem i przykleiłem do pudełka osobną folią zabezpieczającą.

17. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Dostalem awizo o odebraniu duzego gabarytu :)

18. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aż tak duży gabaryty to nie jest. Aczkolwiek jak wysyłam korespondencję firmową, używam kopert B4, a ona nie przechodzi przez ich "miernik" (?) I jest to duży gabaryt.
    Dziś już pewnie odebrałeś , więc pochwal się i powiedz mi czy pudełko tekturowe od środka również dziwnie wygląda. U mnie jak wyżej napisałem, taki jakby nalot, zapach normalny.

19. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Jestem jeszcze w pracy :) Moja siostra odebrała tak więc przed 22 odbiorę, tak więc napisze o pakunku jak i zawartości ciut później :)

20. zelka91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jasna sprawa. :) W takim razie czekam za opisem sytuacji. Rozpakowując porobiłem troszkę zdjęć, więc jak coś mogę podrzucić o co dokładnie mi chodzi. Ja wczoraj myślałem, że przyszła paczka od "majfrendów" z Chin, ale okazało się, że z Niemiec i w końcu jestem happy, bo można pograć we Fife i FH3. :p

21. Lesterr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom, Poland
    Tak więc, duża koperta babelkowa a w środku oryginalnie zapakowane pudełko z padem do eski :). Po otwarciu ujrzałem pada, 2baterie i instrukcje :) U mnie cały proces wysyłania jak i odbioru paczki trwał 2 tygodnie więc jestem zadowolony.

Tak w ogóle skontaktuje się z moim sprzedawca, którym jest SFERIS i zapytam ile u nich taka procedura trwa. Może wymieniają od ręki :D

Wczytywanie...

Poleć forum