1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

reklamowanie pada xbox one s

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Lesterr, Październik 9, 2016.

1. sernik92

sernik92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja pytam w zasadzie w imieniu kolegi bo mu padł prawy analog. Na stronie MS jest 90 dni, w supporcie mówią, że rok. I na koncu wychodzi tak, że już nie wiadomo ile w końcu jest tej gwarancji

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. pjuriczi

pjuriczi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rejestrujesz konsole na stronie xbox support i wsparcie na akcesoria masz na taki czas jak na konsole. Można dochodzić praw tez od sprzedawcy pada ale wtedy czekasz dużo dłużej

4. pjuriczi

pjuriczi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mechanizmy analogów musza byc wadliwe bo używam ich identycznie jak wcześniejszych z 360tki a padają jak muchy. Obecnie przy wymianie na nowy zamieniłem bialy pad który miałem w zestawie na granatowy (20zl dopłaty) i chodzi juz ponad miesiąc jest poprawa.

5. EvilDead6

EvilDead6 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kraków

Czyżby, chrupnęła ci lewa gałka?

6. Boniunio1988

Boniunio1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Po zgłoszeniu już pada do naprawy i otrzymania etykiety UPS to do mnie przyjedzie kurier po odbiór paczki czy ja muszę gdzieś jechać do punktu UPS i nadać?

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sam nie przyjedzie. Musisz pada spakować w jakieś pudełko, nakleić etykietę i masz w mailu odnośnik do zgłoszenia na www kiedy kurier ma po to przyjechać. Przecież UPS nie jest jasnowidzem kiedy Ty jesteś osiągalny w domu. Zgłaszasz albo przez www, albo telefonicznie.

8. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    A jak ma blisko / po drodze to może podrzucić do punktu odbioru.
    Czasem to lepsze niż zawalanie całego dnia w oczekiwaniu kiedy będzie miał ochotę i czy w ogóle.

9. kuleczka91

Polubienia:
    2684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zaskocze Cie, ale ja zgłosiłam, że chcę kuriera za 2h dopiero, przyjechał pół godziny od zgłoszenia przez www :hilarious:, akurat wtedy mi to było bardzo na rękę :D Tam wybierasz zakres godzin także nie zawalasz całego dnia.

10. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Owszem wybierasz, ale to co zrobi kurier to osobna kategoria.
    Akurat jak wysyłałem pada to nie było problemów, ale sporo przesyłek odbieram i to co kurierzy potrafią to tylko Bareja mógłby ogarnąć.
    Moim faworytem był gość który w ogóle nie przyjechał bo miał daleko a śpieszył się do domu. W ramach przeprosin powiedział, że za dwa dni mi dowiezie.
    A godziny .... kiedyś zaznaczyłem po południu. Rano pojechałem do pracy. Godzina 8:20 telefon od kuriera:
    - Jest pan w domu, bo stoję pod bramą
    - Nie jestem w pracy i będę po południu
    - A bo miałem być u pana na koniec dnia, ale wygodniej mi będzie pojechać odwrotnie i od pana zacząłem.

11. szyszek2121

szyszek2121 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    148
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Częstochowa
    Zdarzają się też takie anomalie ale jednak częściej wykonują swoją pracę solidnie i dobrze, więc nie ma co się bać ;)

12. A_Bogush

A_Bogush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich :) Jest to mój pierwszy post na tym forum. Konsoli Xbox One jeszcze nie posiadam (podkreślam jeszcze :) ), ale ostatnio dostałem w prezencie kontroler od Xbox One S. Kupiony we wtorek 27.12.16r. Grając wczoraj na tym padzie podłączonym kablem do komputera z W10 zauważyłem, że gdy pad wibruje, wydaje przy okazji dziwny dźwięk - zamieszczam link. Wibracje działają tak w każdej grze. O dziwo w aplikacji Akcesoria Xbox, gdy włączam opcję wymuś wibracje wszystko jest dobrze. Chciałbym się dowiedzieć czy Wy też tak macie i czy może ja jestem przewrażliwiony na tym punkcie, ale wydało mi się dziwne. Nie pamiętam też, żeby tak było w pierwszych dniach po otrzymaniu pada. Myślicie, że w sklepie wymienią mi na nowy pad na miejscu. Szkoda mi czasu na wysyłanie go do Microsoftu. Pad zakupiony w Mediaexpert.

Link do filmu, dźwięk był nagrywany z tej samej odległości w obu przypadkach
    https://onedrive.live.com/?cid=75f7a66658ee1ae3&id=75F7A66658EE1AE3!190193&authkey=!AKkhUXYMnuKLE4s

pawmat lubi to.
  13. Boniunio1988

Boniunio1988 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dostałem właśnie od Microsoftu wiadomość że "product zastępczy opuścił nasze centrum serwisowe." tzn że wysyłają już mi nowego pada na stałe czy zastępczego do czasu naprawy mojego?

14. pawmat

pawmat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Mam ten sam przypadek zauważyłem że w teście na konsoli jest ok bo działają tylko silniki w spustach a w grach także w rękojmiach mi hałasuje lewa strona. Rozwiązałeś jakoś ten irytujący problem?

15. A_Bogush

A_Bogush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W tej chwili posiadam 3 egzemplarz. W media expert bez problemu i od reki wymieniają na miejscu na nową sztukę. W 2 wibracje działały podobnie tylko bylo to dużo bardziej ciche i nie tak denerwujące jak w 1 padzie, ale za to rozlaczal mi się po kablu usb. W 3 jest ok, ale też te wibracje nie są idealne, na pewno jest lepiej niż w 1 egzemplarzu, ale spodziewałem się ze w nowych padach juz tak nie będzie. Ciekawe czy w tych nowych wersjach kolorystycznych co wejdą zaraz do sprzedaży zostało coś poprawione. Mówię o tych ciemnoczerwonych i ciemnozielonych

16. pawmat

pawmat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli bede sie musial udac do medimarkt oby mieli podobna polityke i wymienili od reki. Ale niestety problem wystepuje mozna bylo sprawdzic na miejscu dzialanie nowego pada ?

17. A_Bogush

A_Bogush Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Pan w sklepie powiedział mi ze to zależy od dystrybutora, wysyłają zapytanie czy dany produkt kwalifikuje się na szybki zwrot, akurat te pady tak. Jeżeli w mediamarkt się zgodzą na wymianę od reki to ja bym na twoim miejscu od razu otworzył i sprawdził i najwyżej zamienił na kolejną sztukę jeżeli będzie wadliwa

18. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podepnę się pod temat, by nie zaśmiecać forum. Kupiłem konsolę przeszło rok temu w neo24. Po iluśtam miesiącach w moim padzie (3.5mm niebieski forza 6) zepsuł się przycisk lb. Coś tam w środku się złamało, bumper sie sklinował w taki sposób, że nie wypadał, ale nie siedział w miejscu. Dało się go używać, ale co chwile wyskakiwał. Wymieniłem- 2 tygodnie i dostałem nowego takiego samego. No i zepsuł mi się ten nowy, z tym, że teraz minął już rok od zakupu x1, czyli gwarancja na akcesoria mi nie przysługuje. Ponownie zrobiło się to samo, ale tym razem lb ułamał się i wypada co chwilę. Jak go włożę to działa, ale nie da się grać. Co kilka sekund wypada mi :C . Czy ktoś korzystał w takim przypadku z prawa rękojmi? Da się coś w tym temacie załatwić czy pozostaje mi tylko kupno nowego? Pozdr

19. kuleczka91

Polubienia:
    2684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz jeszcze gwarancję na konsolę to zgłaszaj pada przez support MS na www, normalnie przysługuje Ci 2 lata na naprawę pada. W sklepie Ci tego nie przyjmą, bo się powołają na karteczkę o roku, normalnie to MS daje 2 lata na pady przez www ;)

20. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wlasnie po wklepaniu numeru seryjnego pada potwierdzam adres i wyskakuje mi, że nie mają zadnych opcji dla tego urządzenia.

21. kuleczka91

Polubienia:
    2684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Padów się nie da zarejestrować. Pisz normalnie na chat, dział pomoc techniczna, xbox one, gwarancja i serwis. Chat po ang. Oni Ci powinni przyjąć zlecenie.

Wczytywanie...

Poleć forum