1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamy dla rangi XBOX MANIAK

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jaras323, Lipiec 1, 2016.

1. Jaras323

Jaras323 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Jako że jestem nowy a tutaj jest jak w podstawowce i nie moge zalozyc nowego tematu to bede syfil tu :)
    Mam dwa xboxy - jedynke i 360. Mam dwa rozne profile ktore maja konta gold. CHcialem pograc z dzieckiem w minecrafta , wyslalem zapro z 360 na inny profil na jedynce. I bum zadne wiadomosci nie dochodza zadne zaproszenia nic ... No to zalogowalem sie na 360 na drugim koncie zaproszenie bylo przyjelem iiiiii kicha oba polaczone sa z goldem ale nie da rady razem zagrac , ba nawet zadne wiadomosci napisane nie dochodza z jednego na drugie konto .... ktos cos ?? jak to ogarnac ?

Lambo69 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum