1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamy - Do Administratorów.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez miaucoon, Październik 20, 2014.

1. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Hej

Mam taki mały apel do adminów tego forum. Ja wiem że forum musi się z czegoś utrzymywać i stąd reklamy, oraz wasze apele o nie używanie żadnych programów je wyłączających, ale litości.

Czasem naprawdę korzystanie z forum przyprawia o białą gorączkę, jak co chwila z dołu ekranu wyjeżdża reklama zasłaniająca 1/4 ekranu lapka i trzeba za każdym razem poczekać aż łaskawie i dość ślamazarnie wyłoni się w całości, aby ją wyłączyć. Do tego dochodzi celowo, lub nieumiejętnie zaimplementowana reklama Nekermana "rodzinne wakacje", która zasłania rozwijane menu i skorzystanie z tego menu jest niemożliwe.
    Także prośba do Was, jeśli reklama ma być skuteczna, nie może denerwować, umieszczajcie je tak, aby nie prowokowały do używania rozmaitych *******ów.

Swoją droga ciekawe, że słowem zakazanym na forum jest: a d b l o c k :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wrzuć ad block. A przy takich reklamach jakich masz, to może ściągnij antywira, i przeinstaluj przeglądarkę, bo to chyba nie jest normalne.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Zrób dotację na jakąś ładną sumkę tak, żeby utrzymać serwer, raz w miesiącu. Przez kilka lat.
    Reklamy znikną, obiecuję.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Nie wierzę Tobie!! Zrobisz to samo, co było z Amber Gold :D hehehe :)

1 osoba to lubi.
  6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie chodzi o to że są reklamy. Chodzi o to, że są one bardzo uciążliwe. Nie dałoby rady umieścić ich w miejscach gdzie nie przeszkadzają tak bardzo? Znalazły by się takie przestrzenie (np. pomiędzy postami). Bez Ad blocka forum jest nie do użytku.

2 użytkowników lubi ten post.
  7. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też nie wiem w czym wam te reklamy przeszkadzają. Serwer, internet i prąd nie jest za darmo.

8. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Czy czytanie ze zrozumieniem to w tych czasach naprawdę sztuka w zaniku?
    Ja nie mam pretensji do tego że reklamy są, wręcz napisałem, że rozumiem ich potrzebę, chodzi mi jedynie o sposób ich implementacji, uciążliwość i ilość. Ja przy rozdzielczości 1366/768 czyli całkiem normalnej dla większości laptopów mam na "jedynce" forum cały ekran reklam, a z dołu wyjeżdża jeszcze kolejna którą trzeba zamknąć osobno, bo zasłania 1/4 ekranu. Do tego jak wspomniałem jedna z reklam, Nekermana, która pojawia się na górze jest źle zaimplementowana, bo zasłania rozwijane menu z górnej belki.
    Reklamy tak, ale umiejętnie i z rozsądkiem bo inaczej każdy instaluje rozmaite ad killery i wtedy te reklamy i tak są bezwartościowe.

A i aby nie było, komputer mam czysty, regularnie skanowany nie tylko antyvirem, ale też i adwcleanerem.

1 osoba to lubi.
  9. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nic nie masz na kompie, to wina reklam, które są normalnie na tej stronie, też tak miałem dopóki nie zainstalowałem ad blocka

10. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Korzystaj z Tapatalka na nim nie ma reklam.

Wczytywanie...

Poleć forum