1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Reklamy pojawiły się w interfejsie użytkownika Xboksa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez diarrhoea, Lipiec 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak donosi Kotaku, reklamy w interfejsie użytkownika już się pojawiły, co unaocznia powyższy filmik. Sprawdziłem i na moim koncie na Xbox Live nic jeszcze się nie pojawiło. A może po prostu je przegapiłem? Przyznać trzeba bowiem, że nie wygląda to specjalnie natarczywie i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jak na razie nie zdominowało interfejsu. Chociaż zobaczymy co stanie się, gdy reklamy biznes mocniej się rozkręci. Wkurzać może jedynie dźwięk, ale ten nie pojawia się, dopóki nie przełączymy się na okienko z reklamą. Josh Lovison z agencji IPG zajmującej się mediami elektronicznymi zapewnia, że reklamy nie będą w żaden sposób uciążliwe. Nie spodziewajcie się więc wyskakujących okienek itp. natręctw. Swoją drogą - czy widzieliście już jakąś reklamę na swoich kontach Xbox Live?

[YOUTUBE]hzQAsRPJH5c[/YOUTUBE]
    źródło
    Reklamy pojawiły się w interfejsie użytkownika Xboksa

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Wydaje mi się, że te reklamy pojawią się wraz z aktualizacją, która ma pojawić się w tym tygodniu.Ale to przegięcie płace za live żeby oglądać reklamy??? Niech zrobią tak,że na koncie golda nie będzie reklam a na koncie silver będą ale będzie możliwość grania przez neta.Było by wtedy sprawiedliwie.Ach ten M$ zrobi wszystko dla pieniędzy... :(

4. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Jeżeli miałby to występować tylko w takiej formie to niech sobie będzie. I tak nie zwracam uwagi na żadne Inside XBox czy Spotligh. Najgorzej by było gdyby wyskakiwały w menu gry itp.

5. czester21

czester21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    ja jeszcze raklam nie widziałem, ale mi się to nie podoba, jeżeli płacę za xbox live to dlaczego mają tam być reklamy?

6. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nie płacisz za Xbox Live tylko za konto Gold które umożliwia ci grę on-line więc mogą sobie wsadzić w interfejs co im się podoba. Dopóki podczas grania w np. w Gearsy Marcus nie mówi do Dominica "Hej dawaj idziemy do MC Donalds" to mi to wisi.

7. DF Apache

DF Apache Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    Dziś niewiane reklamy w Inside Xbox jutro wyskakujące banery i nie zdziwcie się inaczej być nie może typowa metoda która ma na celu nie wywołanie zbytniej fali negatywów w strunę Microsoft która po czasie pokarze końcowy efekt jaki zmierzli twórcy.

Za parę miesięcy żeby odpalić grę będę musiał oglądnąć reklamę i przebić się przez pole minowe wyskakujących banerów, jeśli jeszcze raz coś dodadzą na swoją korzyć a na naszą krzywdę to natychmiast a nawet szybciej przerzucam się na PS3 i mam całe Microsoft w Dup..... nie dość że człowiek płaci to jeszcze suk..... jeba..... reklamami całą konsole załadują co za bezczelność twierdząc że to takie małe reklamy w okienkach i nikomu nie będą przeszkadzają i to wo gule nie po polsku

McFly2305 hahahh jakie 10 razy pewnie karzą sobie płacić od każdej sekundy spędzonego na live takiego małego nie winnego dolara no bo on przecież nie będzie nikomu przeszkadzał a porządnie Microsoft zaspokajał do pewnego czasu jak znowu jakiś następny idiota wymyśli może DLC do Systemy Xboksa bo inaczej na Live nie pograsz

8. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A za rok będzie trzeba klikać w reklamy 10 razy dziennie żeby grać przez godzinę ;P

9. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    A u mnie wczoraj reklamowali Henryka Portiera jak latal na jakiejs miotle .

10. gruchus

gruchus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siedlce
    a wie ktos czy jak bede mial ten nowy interfejs, to czy konsoli nie podlaczonej do internetu bede mial reklamy? czy moze bedzie tylko ta jedna co byla na poczatku?

11. DF Apache

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    nie będziesz miał ponieważ bez live nie masz aktywnej zakładki Inside Xbox i reklama się nie wczytają :D a propos ma ktoś te reklamy już bo u mnie nie mam czy dopiero będą aktywne po nowej aktualizacji i czy na pewno użytkowniki Golda będę zakazani na tel syf.....

12. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pamietajcie że tak jak licencje na transmisje telewizyjne, reklamy są ograniczone regionalnie/zasiegowo. Oznacza to że użytkownik z Europy nie zobaczy reklam z US, chyba że klient reklamowy sobie tego zażyczył i dodatkowo zapłacił. To samo jet w Quake Live, grając w europie nie widzisz reklam (lub rzadko, raz nawet polska była) bo jeszcze ich nie maja, w US za to widza ich częściej.

13. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten cały M$ to jedno wielkie gówno ... Reklamy sobie wymyślili choćby mało kasy zarabiali. Sami szykują na siebie bata, zobaczą jak się ludzie zaczną przerzucać na PS3.

Sorry, musiałem.

14. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Myśle że takie reklamy nie będą przeszkadzać, ludzie je będą ignorować i przesuną na kolejny element menu ;] jak by to blokowało menu to by wtedy afera była ;]

15. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    mnie ogólnie wkórza zakładka Insaide Xbox (bo jest niepotrzebna więc tam niech walą te reklamy .), a PS3 z tego powody nie kupie se >.<

16. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ekhem. Konsola, w której wyświetlają się reklamy? M$ chyba próbuje zawładnąć światem. Jak będę chciał oglądać reklamy to włącze pierwszy lepszy TVN. Konsola jest od grania, a nie oglądania (wciskania ludziom) reklam. W takich momentach cieszę się, że nie mam xbl w konsoli (chociaż bardziej przypomina konsolę do gier .).

17. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ale co się dziwić, to przecież M$.

18. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Faktycznie, reklamy już są ;s Ja w Inside Xbox mam coś takiego "Windows Presents" i jakiś gościu coś gada.. ;/ Zaczyna sie ;<

19. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    jeżeli chodzi o te reklamy to miałem reklamy filmów właśnie w takiej postaci :p

20. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    tja...turniej gow2,mecz finalowy a tu nagle popup: 'Zabezpiecz sie przed niechciana ciaza,uzywaj gumek rosetex' .

21. DF Apache

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wien
    !Milu a mógłbyś napisać gdzie masz założone konto czy czasem nie na Amerykę bo ummie na Austriackim Xbox live nie mam żadnych reklam może będą tylko na USA ponieważ musieli by wyświetlać nasze europejskie reklamy

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum