1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rekordowe The Division. Gra jest najszybciej sprzedającym się tytułem w historii nowych IP

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft świętuje. Firma właśnie potwierdziła wynik pierwszego tygodnia Tom Clancy's The Division. Produkcja pobiła konkurencję i tym samym osiągnęła spektakularny wynik w pierwszym tygodniu. Dzieło Francuzów jest najszybciej sprzedającym się tytułem w historii nowych marek.

Francuzi właśnie poinformowali, że Tom Clancy's The Division zaliczyło najlepszy pierwszy tydzień w historii nowej marki i gra w przeciągu 5 dni zarobiła na całym świecie 330 milionów dolarów. Ten spektakularny wynik jest jednocześnie wielkim sukcesem – projekt osiągnął lepszy rezultat od Destiny.

Ubisoft jednocześnie potwierdził silne zaangażowanie graczy. W najważniejszym momencie jednocześnie na serwerach biegało 1,2 mln graczy, którzy w przeciągu tygodnia spędzili w Nowym Jorku ponad 100 milionów godzin.

Mogliśmy się spodziewać, że Tom Clancy's The Division osiągnie sukces, ale pewnie tylko nieliczni przewidywali pokonanie produkcji Bungie. Tytuł wydany przez Activision w premierowym tygodniu zarobił 325 milionów dolarów.

Warto na pewno wspomnieć, że twórcy wcześniej informowali o pobiciu własnego rekordu – gra została najlepiej sprzedającym się tytułem w historii Ubisoftu w przeciągu pierwszych 24 godzin od debiutu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    To jest przepis na sukces, pomieszać ograne, ale lubiane przez graczy motywy, coś tam dodać od siebie, ubrać w niezłą szatę i sukces gotowy. Aż dziw bierze, że to Ubisoft. Sam musze przyznać, że dawno mnie tak gra nie wciągnęła.

4. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Mam ochotę kupić i pograć.
    Ale poczekam 1 - 2 miechy i zobaczę jak gra się ma po tym hype i ile ludzi zostało ^^.
    Bo wiadomo jak to bywa w premierę Wooooow i potem serwery puste.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

frytas16 lubi to.
  5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mam wrażenie że ta gra zawdzięcza swój sukces destiny i zastojowi panującemu w tej grze. Większość moich znajomych przeszła właśnie z nudów na division a kogo nie interesowało destiny tego nie interesuje division.

6. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    W destiny nie grałem akurat to nie mam porównania.
    Mam ochotę popykać widząc to na twitchu ^^ mam wrażenie ze dziś przy piątku i wolnym weekendzie od pracy się skuszę

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

7. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    A może zastój w Destiny spowodowany jest pojawieniem się bardzo ciekawej gry na rynku? Mnie się wydaje, że gracze dostali to, co lubią w lepszym wydaniu. Uważam, że realizm tej gry jest olbrzymim atutem, walka z kosmitami nie umywa się do podróżowania po realnym NJ.
    Trzeba wziąc pod uwagę, że gra dopiero się pojawiła, twórcy z pewnością czekali na wynik finansowy by zdecydowac co dalej. Gdy popatrzymy jaką żenadą było Destiny zaraz po pierwszym uruchomieniu, a jak w miarę kolejnych aktualizacji stała się całkiem grywalną zabawą, zrozumiemy że przed Division jest spora przyszłość. Gra ma olbrzymi potencjał, z gatunku tych którym trzeba dac trochę czasu.

8. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Z tym realizmem bym nie przesadzał :p
    Ale jak by nie patrzeć gra daje dużo satysfakcji, a o to przecież chodzi. Co do Destiny, to normalne, że przejadają się gry i ludzie szukają alternatywy. Kto złapał bakcyla na tego typu zabawę z chęcią przejdzie na Division. Na pewno nie jest regułą, że

9. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    What? Co ma piernik do wiatraka? Zastój w destiny spowodowany jest tym że producenci nie wydają obecnie nowych dlc i gra stała się monotonna. Samo wydanie division raczej w bungie nikogo.
    Co do realizmu to dawno takiej bzdury nie słyszałem. Nie wiem w jakim świecie trzeba władować magazynek z automatu w głowę by zabić gościa :) Prawda jest taka że strzelanie i bieganenie nie jest nawet w połowie tak fun jak w destiny.

10. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To dziwne zważając na fakt że 90% znajomych którzy grali w Destiny teraz gra w The Division. Włączając mnie. Ale do Destiny wracam - choćby na jeden kings fall na hardzie w tygodniu. Po update kwietniowym także powrócę żeby ograć nowości. To nie tak że zacząłem grać w Division i już nic innego nie dotknę. Chyba bym oszalał grając tylko w jedną grę. Chociaż z Destiny tak właśnie było.. :D

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

11. Krakoos

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Nie wiem dlaczego musze to tłumaczyć nawet, bo to się nudne robi. Realizm w wyglądzie gry, w każdym detalu dopracowanym. Natomiast to całe "ładowanie w gościa całego magazynku" wynika z faktu, że to gra RPG. Kiedy się jest Wiedźminem na 10 poziomie i napotka Gryfa na 15, to też trzeba się kilka dobrych minut namachać i ktoś powie: "jak to jest że taki łowca potworów musi ciąć potwora 100 razy zanim ten padnie". Jak by wyglądała ta gra, i każda inna RPG, gdyby każdy strzał w powalał przeciwnika? Rozgrywka musi być w jakiś sposób zbalansowana. No ale co ja tam wiem.

12. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może nie musiałbyś tłumaczyć gdybyś wiedział co piszesz i nie mylił pojęć. To o czym mówisz o odwzorowanie świata i ewentualnie dopracowanie oprawy audio-wizualnej a nie REALIZM. To porównanie z gryfem też mocno chybione. Nie wiesz ile ciosów mieczem byłby w stanie przeżyć gryf zaś wiesz ile strzałów w głowę jest w stanie przeżyć człowiek (żadnego, w skrajnych przypadkach jeden). Właśnie dlatego uważam że wybranie ludzi na przeciwników w tej grze to nieporozumienie. Zdecydowanie lepiej by było gdyby twórcy poszli bardziej w stronę S.T.A.L.K.E.R , Metro i Jestem Legendą. Po pierwsze byłoby to ciekawsze i miałoby to więcej sensu.

Wczytywanie...

Poleć forum