1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rekordowo mocne wejście Battlefield 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maxrozrywka, Listopad 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Koncern Electronic Arts poinformował, że Battlefield 3 jest najszybciej rozchodzącą się grą w 29-letniej historii firmy. W premierowym tygodniu dzieło studia EA DICE zostało zakupione przez 5 mln graczy. Cała seria Battlefield przekroczyła zaś granicę 50 mln kopii sprzedanych na przestrzeni 10 lat (2002-2011).

Chyba nikt nie wątpił w to, że Battlefield 3 cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem. 5 mln egzemplarzy militarnej strzelaniny sprzedanych w pierwszym tygodniu to naprawdę dobry prognostyk przed starciem z Call of Duty: Modern Warfare 3 studia Infinity Ward, czyli najgroźniejszym konkurentem do miana bestselera roku.

- Od Tokio do Los Angeles, od Sydney do Londynu, miliony fanów grało przez cały weekend – jesteśmy przytłoczeni globalną reakcją na Battlefield 3 – przekonuje Patrick Soderlund, wiceprezes EA Games Label. - Już teraz jesteśmy świadkami bezprecedensowego czasu zabawy oraz sieciowej aktywności, która jest bardzo satysfakcjonująca. To umacnia pozycję Battlefield jako jednej z wiodących marek.

Jako argument wydawca przytoczył kilka liczb odzwierciedlających zainteresowanie grą. Z sieciowych statystyk wynika, że do tej pory gracze dokonali 73 mln „savior kills” (zabicie przeciwnika w chwili, gdy ten ostrzeliwuje członka drużyny gracza – przyp. red.), 48 mln razy leczyli kompanów z zespołu i zniszczyli 67 mln pojazdów w Battlefield 3.

Twórcy gry cieszą się nie tylko z liczby sprzedanych egzemplarzy, ale również osiągniętego poziomu stabilności zabawy w trybie multiplayer. Co prawda sporadyczne problemy zdarzają się nadal, jednak wypuszczone do tej pory łatki pozwoliły w minionym tygodniu osiągnąć bezawaryjność działania serwerów na poziomie 98,9%.

Serwis TechCrunch zwraca uwagę, że sukces Battlefield 3 to nie tylko zasługa bardzo dobrego produktu (średnia ocen w bazie metacritic.com waha się pomiędzy 85/100 a 90/100), ale także odpowiednia strategia marketingowa wydawcy. Gra była szeroko reklamowana wśród hardcorowych graczy, pojawiło się sporo znakomitych zwiastunów prezentujących możliwości silnika Frostbite 2 i wreszcie zakrojone na szeroką skalę otwarte beta-testy trybu multiplayer, w których wzięło udział 12 mln osób.

Więcej o Battlefield 3 dowiecie się z lektury recenzji i artykułów poświęconych grze, a także oglądając najciekawsze materiały wideo związane z dziełem deweloperów ze studia EA DICE.

Źródło: Rekordowo mocne wejście Battlefield 3 | Wiadomość 2011-11-01 12:00:00 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    A mój ***** pre-order który miał być przed premiera jeszcze mi nie przyszedł eh ...

4. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Tylu kupiło. Ciekawe ilu ściągnęło :)

5. kamill1122

kamill1122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przerób ja miałem już przed premierą. :)

6. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    przeróbka jest ale tą grę warto kupić bo jest ********* :D

7. cobraswiecie

cobraswiecie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I na co Ci przeróbka jak w multi nie pograsz:/?Też miałem przerobioną ale nie zaluje teraz paru groszy na gre na miesiace zabawy.

8. maxrozrywka

maxrozrywka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fali banów nie było od 2 lat. Więc wystarczy kupić online pass.

9. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    Po prostu ja mam przeróbkę dlatego, że szkoda mi wydawać kasy na gry w które nawet nie pogram dłużej niż 6h a w takiego bf'a 3 będę napierdzielał cały czas na multi. Mam dużo piratów ale mam tez kilka oryginałów.

10. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Eh 12 milionów kupili orginaly , tyle 12 mln spiracila polska he a ile wykupili pass online?.
    Jak policzymy 12 mln pass online x 800msp(10$) = 120mln $ za utrzymanie serwera. niezły wynik.

Również dobra gra dynamika, za 6 dni premiera MW3 , będzie porównanie lepsze do 32 graczy.

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wiadome było że się dobrze sprzeda, ale jeśli mowa o konkurencie czyli MW3 to w pierwszy tydzień sprzedaż nowego Call of Duty przebije wszelakie liczby, takie moje wrażenie jest.

12. lukidambix

lukidambix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    WG. mnie bf3 miało taką sprzedaż ponieważ było nie powiem "przereklamowane" ale BARDZO MOCNO ZAREKLAMOWANE, chodzi mi oto że DICE co chwile mówił , słodził jakie to będzie bf3, jeździły czołgi po angli z reklamą bf3, producenci mw3 jak narazie cicho siedzą, owszem są reklamy ale nie jest ich tak dużo jak z bf3

13. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    dobra to niech teraz naprawią problemy z serwerami, bo dzisiaj pod wieczór grać się nie dało, lagi i kicki co chwilę

14. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    w ***** mam co się więcej sprzeda i tak zostanę przy bf'ie 3 bo ta gra jest jak dla mnie sufitem a mw3 podłogą :)

15. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tejże gry :). Dlaczego ? A no dlatego, że warta była wydania tych 200 zł :) I juz nie mogę się doczekać DLC, które bd mial za darmo !!:D

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A mi się wydaje, że własnie nie pobije żadnego rekordu. Pamiętasz ten hype co był wokół Black Opsa i MW2? Miliony dolarów na marketing, co chwile jakieś ciekawe informacje o grze, trailery ... A teraz? Prawie nic o MW3 nie słychac. Wiele osób z CoDa przeszło do jego konkurenta - BF3. I takich osób jest naprawdę wiele. Myślę, że ludzie widząc sytuację na serverach MW2 - qs'y, camperzy, tuby tak chętnie MW3 nie kupią.

17. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Jestem przekonany że MW3 nie pobije w tym roku BF3, ale to tylko moje domysły...

18. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Nie tylko twoje. ;)
    BF3 przebił wszystkie FPSy w które dotychczas grałem, pozamiata również z MW3. :D
    EA DICE pokazało że można zrobić dobrą grę od podstaw i przedstawić ją jako nową markę, a nie jak to robi Acti. ;)

Tapnięte z Xperii Play

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oby im tylko kasa do łepetyny nie uderzyła i we 2012 zobaczymy BF4..
    Co do rekordów to jak dla mnie BF3 to najlepszy FPS w jaki grałem do tej pory. I nie ma co owijać w bawełnę jak MW3 nic nie pokaże to BF3 najlepszym FPS'em tego roku. Bo co czy grą GOTY to nie wiem :) bo konkurencja jest duża.

20. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ciężko tak naprawdę się domyślać jaki pułap sprzedaży osiągnie MW3 przed jego premierą.
    Tak, jak napisałem w jakimś innym temacie - jeszcze tydzień temu byłem wielkim fanboyem COD'a. Nawet nie chciałem czytać o tym ******** "Batylfildzie". Jednak w oczekiwaniu na 8ego listopada kupiłem i... się zakochałem.
    Już teraz wiem, że MW3 potrzebne mi nie jest. To w BF3 chcę grać do kolejnej części gry od DICE.

Mało tego. Zwerbowałem na strone EA drugiego wielkiego hejtera BF3, który już dziś dostanie swoją kopię gry i też raczej nie będzie miał zamiaru kupna nowego COD'a.
    Sentyment do marki Activision pozostał ale wystarczy, że włącze na chwilę BF3 i zapominam o wszystkim.

W O J N A ! ! !

21. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Za rok ujrzymy MoHa, za dwa lata BF4/BC3. Taki właśnie cykl wydawniczy obrało sobie EA. I dla mnie też BF3 jest najlepszym FPSem na rynku. Pod względem multiplayera zjada na śniadanie wszystkie CoDy, MoHy i Crysisy. Żadna gra nie daje tyle zabawy przy takiej oprawie audiowizualnej...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum