1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rekreacja (4Fun)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Insane, Październik 15, 2009.

1. Insane

Insane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Siemacie, jeśli posiadacie choć jeden z wymienionych poniżej tytułów i nie jesteście dziećmi oraz umiecie się bawić to zapraszam do siebie.
    (W BF Bad Company z chęcią założę mały team do starć, wymagany HeadSet)

Aby zagrać dodajcie mnie do znajomych i napiszcie wiadomość, że interesuje Was gra w podane tytuły. Dobrze by było gdybyś też podał w które chcesz pograć ;)

GT: InsaanePL
    HS: Posiadam

Gry: Battlefield: Bad Company, Far Cry 2, Dark Sector, PGR 4 w przyszłym tygodniu dojdą Burnout Paradise, GTA IV oraz SEGA Tennis

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja chętnie zagram golda kupuję za nie długo (Najprawdopodobniej w przyszłym tyg).
    Interesuję mnie gra w : Battlefield:BC
    GT:Kaliberek666
    Headset:Mam.

4. Insane

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Dodaj mnie do znajomych jestem online, bez HS w tym momencie bo nie jestem sam w pokoju ale jutro na pewno będę mógł pograć.

5. Aslan88

Aslan88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja moge pograc w Far Cry 2, headset mam jak co

6. Insane

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    To jak wyżej zaproś mnie, wieczorem zaakceptuje i się ustawimy (dziś z grania nici, mam gości)

// Nie sugerujcie się moimi statami z XBCard bo konsolę X360 nabyłem kilka dni temu, wcześniej miałem chyba wszystkie możliwe więc noobem nie jestem, zapewniam

Poleć forum