1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[REKRUTACJA] Battlefield 3 |NIGHT HUNTERS|

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VaVa Klorosek, Sierpień 20, 2012.

1. VaVa Klorosek

VaVa Klorosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie żołnierze!
    Klan Night Hunters poszukuje kompetentnych osób do swoich szeregów.

Wymagania/ zasady osólne ( przewidziane są wyjątki):
    - min. 14 lat,
    - sprawny headset,
    - min. 10 orzeł
    - min. kd ratio 1.4
    - "elastyczność" klasowa, taktyczna,
    - umiejętność poruszania się pojazdami wodnymi, lądowymi, powietrznymi mile widziana,
    - angażowanie się w sprawy klanu, chęć wspólnej gry z jego członkami,
    - chęć szlifowania swoich umiejętności.

Nie jest to klan "4fun". Jeśli masz go tak traktować, nie podejmuj prób dołączenia.
    Ogłoszenia możecie zostawiać w temacie lub pisząc do założyciela i leaderów klanu. Na każde pytanie chętnie odpowiemy.

LINK DO PLUTONU---------> NIGHT HUNTERS [battlelog.battlefield.com]
    LINK DO TEMATU NA BATTLELOGU---------> [REKRUTACJA] |NIGH - Fora - Battlelog / Battlefield 3

P.S. Prosze o nie pisanie zbednych komentarzy. prosze tylko o zgloszenia i ewentualne pytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _AdamAdamski_

_AdamAdamski_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hmmmmm . Niby clan ale . Minimum 14 lat ( nie dziekuję nie mam zamiaru słuchać piszczących małolatów ) , minimum 1oty orzeł i minimum ratio 1.4 , nie dziękuje . Wolę trzech graczy z ratio 0,80 którzy naprawdę pomagaja drużynie ( wejdą medykiem i podniosą tam gdzie prawie nikt nie odważy się ) niż jednego z ratio 1.4 który będzie patrzył jak się koledzy wykrwawiają .

1 osoba to lubi.
  4. electroman

electroman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  5. VaVa Klorosek

VaVa Klorosek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam przegrane 2 razy tyle co ty. Ty masz 1600 reanimacji, a ja 4250. I kto tu nie reanimuje?

A twoj pluton electroman chetny na klanowke moze :)?

6. electroman

electroman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiesz co byś musiał napisać do któregoś dowodcy, masz link do battleloga w temacie naszego plutonu, bo ja napewno do połowy wrzesnia nie bd mial dostepu do konsoli, wiec popytaj chlopakow, a moze bd chetni. Jak cos to do m4k4bra nie pisz bo to ja ;p

7. Chief

Chief Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Jeśli ktoś chce to clan VmE-Gaming jest chętny na mecz 12vs12 Podbój HC lub Normal .

Wczytywanie...

Poleć forum